Společnost


HS plus d.o.o.

Počet nahlášených stížností:206
Z toho za letošní rok:16
Stále v řešení:3
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

63%
37%
Toto skore je založeno na 11 stížnostech.

#39330Maskara suchá, nepoužitelná

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 19 dnů 2 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
03.02.2020, před 4 měsíci

Zdeňka Brzybohatá

Znění stížnosti

Koupila jsem 2 maskary a obe suché, k tomu dárek, který jsem musela zaplastit, ni jsem o něho nestála a také suchy. Posílám reklamaci na vrácení peněz až do Slovinska. Jinde prý to neuznají!Hruza, to jsem zvědavá, kolik mě bude stát ještě k tomu pošta!!


Produkt

Long volume mascara NO 1391 a Fine sketch NO 150318


Požadované řešení

vrácení peněz


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
4.2.2020 13:15, před 4 měsíci

Nemá-li věc vlastnosti, které byly sjednány, je věc vadná. Má-li věc vady, může spotřebitel v daném případě požadovat opravu věci nebo dodání nové věci. Není-li to možné, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněžních prostředků. Místo výše uvedených způsobů nápravy může spotřebitel žádat přiměřenou slevu.

Pokud daná kupní smlouva byla uzavřena prostřednictvím prostředku umožňující komunikaci na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Pokud spotřebitel odstupuje od smlouvy, je povinen o tom informovat prodávajícího (v případě soudního sporu by musel spotřebitel prokázat, že od smlouvy odstoupil) a vrátit prodávajícímu zboží. Prodávající je povinen vrátit spotřebiteli peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bylo od smlouvy odstoupeno. Prodávající nemusí vracet peněžní prostředky dříve, než mu spotřebitel prokáže, že mu zboží odeslal. Nevrátil-li prodávající peněžní prostředky ve výše uvedené lhůtě, může spotřebitel požadovat také zákonný úrok z prodlení.

Jelikož je prodávající zahraniční subjekt sídlící ve Slovinsku, má spotřebitel možnost obrátit se na Evropské spotřebitelské centrum, které bezplatně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiných členských států EU, Norska a Islandu. Více informací o Evropském spotřebitelském centru je možné vyhledat na webových stránkách https://evropskyspotrebitel.cz/.

Reakce společnosti

Publikováno
20.2.2020 10:06, před 3 měsíci

Dobrý deň, v tomto prípade sa asi jedná o omyl. Maskary nemáme v ponuke. Zákazníčka síce uvádza faktúru, tá je však vystavená na iné údaje. Na meno Zdeňka Brzybohatá objednávku neevidujeme. Prosím o prekontrolovanie údajov. Ďakujem.


Vigoshop

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.3.2020 21:18, před 2 měsíci

Žádáme spotřebitelku o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
22.4.2020 15:25, před měsícem

Spotřebitelka již nevyužila možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.