#39381Zrušení Prémiového členství

04.02.2020, před 9 měsíci

Barbora Popelkova

v září 2019 jsem se registrovala na seznamku Academic Singles. Nyní mi z účtu strhli částku 2247 korun za předplacení VIP členství. Je mi jasné, že tuto částku již nazpět nezískám, ráda bych ale zrušila své členství, aby se podobná situace neopakovala za tři měsíce.
V podmínkách společnosti je uvedeno, že žádost o výpověď musí být podána písemně či faxem. Na základě informací Evropského spotřebitelského centra mám však nárok jakoukoliv smlouvu uzavřenou online způsobem také stejným způsobem ukončit.
Můžete mi s tímto problémem pomoci?

Předem děkuji

Premium členství seznamky Academic Singles

Požaduji okamžité ukončení svého Prémiového členství v seznamce Academic Singles prostřednictvím emailové adresy a zastavení jakýchkoliv následných zpoplatnění služeb této seznamovací stránky.

5.2.2020 09:12, před 9 měsíci

Dle všeobecných obchodních podmínek společnosti be2 S.a.r.l. je možné smluvní vztah vypovědět. Výpověď by měla dle obchodních podmínek společnosti obsahovat následující údaje: úplné jméno, zemi, jejíž služby be2 využívá (zřejmě se jedná o zemi, ve které spotřebitel využívá službu), svou e-mailovou adresu zaregistrovanou u společnosti be2 a své uživatelské jméno (alternativně: šifru, která byla spotřebiteli přidělena). Tato výpověď by měla být dle obchodních podmínek společnosti zaslána poštou na adresu: be2 S.à.r.l., služby zákazníkům / ukončení, 13 rue du Commerce L-1351 Luxemburg, Luxemburg; nebo faxem na číslo 420 227203713. Nicméně z důvodu, že smlouva byla uzavřena přes internet, postačí (ač to obchodní podmínky neupravují), pokud bude výpověď zaslána na e-mailovou adresu společnosti (zakaznickyservis@be2.cz).

Pokud společnost spotřebiteli brání smlouvu zrušit, zkracuje tím spotřebitele na jeho právech a k takovému jednání se nepřihlíží. Spotřebiteli doporučujeme, aby si uchoval všechny dokumenty, které prokazují, že smlouvu řádně ukončil.

Z důvodu předběžné opatrnosti může spotřebitel rovněž požádat svou bankovní společnost o zablokování své platební karty. Blokace platební karty však může být spojena s určitým poplatkem.

5.2.2020 22:07, před 9 měsíci

prosím, kontaktujte nás v uvedené záležitosti přímo na adrese michal.hlavacek@be2.com

Mějte také na paměti, že naše emaily mohou být automaticky uložené ve Vaší Nevyžádané poště (Spam/ Junk). Zkontrolujte si proto prosím i tenhle adresář ve Vaší elektronické poště.

Děkujeme Vám.

Barbora Popelkova