NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#40183Neobjednané a nevyžádané zboží - přesto zasláno s požadavkem na úhradu částky 49,- Kč

1 den 2 hodiny

03.03.2020, před 4 lety

Petra Komárová

přidávám svou zkušenost s výše uvedenou firmou. Před pár dny jsem přijala hovor (musím kvůli práci brát bohužel i neznámá čísla), bylo uvedeno, že se jedná o nějaký průzkum. Hovor byl velmi krátký, mám za to, že jsem ani na žádné otázky neodpovídala, zpravidla podobný typ hovorů téměř ihned ukončuji. Určitě jsem nepřijala žádné členství ani žádný produkt neobjednala. Nyní mi dorazil balíček vzorků tablet OmegaMarine forte+ 60 tablet, je u něj složenka na 49 CZK. Firmě vracím balíček zpět, pro jistotu napíšu i odstoupení od smlouvy, i když jsem žádnou neuzavřela, stejně tak podám okamžitě žádost o to, aby firma zrušila veškerou evidenci mých osobních údajů, které jsem jí však 100% neposkytla a velmi by mne zajímalo, jakým způsobem k nim došla. Jako vrchol naprosto nekorektního jednání mi přijde, že na druhé straně faktury firma uvádí, že nepřijímá zásilky na dobírku, takže já na své náklady musím uhradit poštovné spojené s vrácením neobjednaného zboží a poté toto poštovné po firmě vymáhat. A už vůbec mi nikdo neuhradí čas s tím vším spojený. Pokud by náhodou firma byla alespoň natolik solidní, že mi uhradí zaplacené poštovné spojené s vrácením balíčku, může tak učinit poštovní poukázkou na moji adresu. Výši poštovného firmě sdělím emailem ihned po odeslání zásilky.

Děkuji za vyřízení

OmegaMarine forte+

Požaduji uhradit poštovné spojené s vrácením neobjednaného zboží poštovní poukázkou na moji adresu.