Společnost


IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

Počet nahlášených stížností:112
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#40501Velmi dlouhá doba doručení

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 21 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
17.03.2020, před 4 lety

Michal Šrámek

Znění stížnosti

Velmi dlouhá doba doručení (2-3 dny), region Zlínský kraj. Dnes mi přišla SMS od in-Time, že zboží dodají dneska mezi 8:00 - 20:00 (mimochodem tento čas je mi celkem na nic, pokud je člověk v práci). Nyní je 21:00 a zboží nikde (ve sledování objednávky se píše, že zboží bylo předané řidiči) a zboží nikde. Nedostal jsem žádnou další informační SMS nebo mail o zpoždění dodávky. Co je s touhle službou špatně? Jenom dodávám, že tohle se mi nestalo poprvé. Škoda, že Alza neumožňuje žádnou jinou službu pro dodání do Zlínského kraje.


Požadované řešení

Zrychlit dodání, zvýšit informovanost o balíku a třeba přidat číslo na řidiče dodávky.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
18.3.2020 08:13, před 4 lety

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).

Pokud však smlouvu o přepravě uzavíral se společností prodávající, je za včasné doručení zboží odpovědný právě on, protože povinnost dodat zboží je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání, tj. standardně do bydliště spotřebitele. Prodávající je v takovém případě také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Vyjádření dTestu

Publikováno
18.4.2020 18:01, před 4 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitel má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.