Česká pošta, s.p.

#4059Nevydání obyčejné zásilkyna základě předložení výzvy na pobočce pošty Brno lesná

18.08.2014, před 10 lety

Jiří Burda

Dne 18.8. jsem se dostavil na základě výzvy vhozené ČP do mé poštovní schránky na pobočku ČP Brno Lesná za účelem vyzvednutí obyčejné zásilky s dobírkou. Jako doklad pro vydání a následné mnou zaplacení dobírkového balíčku jsem předložil ČP vydanou výzvu. Toto bylo nedostačující dle sdělení vaší pracovníce a požadovala průkaz totožnosti. Tento jsem nemohl předložit, neboť jsem ho neměl u sebe neboť jsem se dočetl na zadní straně výzvy, že v případě obyčejné zásilky není potřeba - což je logické, neb oť jsem se prokázal výzvou, kdeš je uvedeno moje jméno i adresa a také zboží, které bylo v uvedenémn balíčku jsem chtěl celé zaplatit -vždyť to byla dobírka. prosím tedy o vysvětlení a logický důvod proč jsem byl šikanován i vedoucí pobočky a musel jsem opět navštívit pobočku a opět vyvstát frontu. Upozorňuji, že na výzžvě nebylo nic posáno, že bude vyžadovám dokl\ad totožnosti současně s výzvou, když je to obyčejná zásilka, která nebyla dovlastních rukou.

Vysvětlení - popř omluva dotčených osob.