DIMOCO Europe GmbH

#40861REKLAMACE - Žádost o vrácení neopávněně naúčtovaných poplatků

29.03.2020, před měsícem

Šárka Kiliánová

na základě skutečnosti, že mi v měsíci lednu z ničeho nic začala být strhávána částka 99,- za jakési sms, které nebyly jakkoliv žádány či objednány (tyto sms jsem následně zablokovala, neboť mi chodily nevyžádaně stále opakovaně na mé, níže uvedené, telefonní číslo), obracím se na vás s žádostí o pomoc vyřešení této skutečnosti a navrácení stržené částky těchto 4 jakýchsi poplatků či plateb v celkové výši 396,- Kč.

Výpis spol. O2 Czech Republic a.s. přikládám.

Již jsem zaslala e-mail i na: info-cz@mobileinfo.biz a nyní i vám prostřednictvím D-Testu "VašeStížnosti.cz".
Chci to mít někde uvedené, aby se to vyřešilo. Zamezení SMS pro mě není adekvátní řešení a chci zpět své peníze, které byly neoprávněně strženy.

Požadované řešení: absolutní zrušení služby a vrácení peněz!

Za vyřízení děkuji a jsem v očekávání vaší reakce.
HT NEMOVITOSTI s.r.o.
Šárka Kiliánová

Viz. výše. Příloha (Výpis z účtu - uvedená Faktura pol. O2 + Celkové znění tohoto emailu odesláno také na společností uvedenou emailovou adresu: consumerservice@dimoco.eu

absolutní zrušení služby a vrácení peněz!

29.3.2020 17:58, před měsícem

Pokud prodávající požaduje platbu za službu, kterou spotřebiteli dodal, ačkoli si ji spotřebitel neobjednal, mohly být naplněny znaky agresivní obchodní praktiky, jež patří mezi zakázané nekalé obchodní praktiky podle zákona o ochraně spotřebitele. Spotřebitel by v takovém případě mohl žádat náhradu škody, která mu vznikla v souvislosti s porušením zákonné povinnosti ze strany prodávajícího.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt, doporučujeme spotřebiteli, aby se v případě nevyřešení situace v smírného řešení sporů, obrátil na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska.

Užitečné informace nalezne spotřebitel taktéž na webové adrese: http://www.platmobilem.cz/pro-verejnost/reklamace-sluzeb-hrazenych-pres-plat-mobilem

30.3.2020 10:13, před měsícem

My z DIMOCA jsme v tomto fóru objevily tvůj příspěvek a samozřejmě Tě rádi podpoříme při řešení předloženého nedorozumění.

Co je DIMOCO?
DIMOCO je institut licencovaný provádět platby, kontrolovaný rakouským Úřadem pro dohled nad finančním trhem, a umožňuje miliardě uživatelů mobilních telefonů
koupi digitálních a fyzických zboží prostřednictvím způsobu platby jménem "Carrier Billing", což je alternativa ke kreditní kartě, bankovnímu převodu nebo PayPal.
Uživatelé vědí zaplatit služby v oblasti ePublishing, Video on Demand, Online-Gaming nebo Digital Music mobilním telefonem, tabletem nebo SmartTV
přes účetní soustavu provozovatele mobilního telefonu, čili fakturou za telefon. Tento způsob platby nabízí mnoho mezinárodních podniků jako např.
Apple, Spotify, Netflix, Google nebo Facebook a proto si ho z oblasti Mobile Payment dnes nemůžeme odmyslet!

Co DIMOCO není?
DIMOCO není samotným poskytovatelem těchto služeb.

Podle všeho by si chtěl / chtěla vyřešit otázku služby s poskytovatelem takové služby?
Při jakýchkoliv otázkách je Ti tým MPSC - Mobile Payment Service Center pro spotřebitele k dispozici.
Váš angažovaný tým Vám pomůže tuto situaci vyřešit s příslušným poskytovatelem služby: www.mobileinfo.biz; E-Mail: info-cz@mobileinfo.biz

DIMOCO Team

29.4.2020 15:18, před 29 dny