SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL, a.s.

#4158Neoprávněné navýšení úhrady zájezdu o třetinu původní ceny

8 měsíců 27 dnů 3 hodiny

28.08.2014, před 10 lety

Miroslava Staříková

Je nás 6 přátel.Dne 25.9.2013 jsme uzavřeli cest.smlouvu s CK Conti na zájezd 55+ do Portugalska.Zálohu ve výši 1/2 ceny jsme uhradili v hotovosti okamžitě při podpisu smlouvy.Doplatek jsme uhradili do 20.4.2014. Tím jsme uhradili 100% ceny. Týden před odjezdem vyhlásila CK Conti úpadek.Vzhledem k tomu, že pořadatelem zájezdu byla CK Snail Travel, obrátili jsme se na ně s dotazem, jak to bude s naším zájezdem.Odpověděli, že za nás CK Conti neuhradila 1/3 pův.ceny a pokud si tedy tuto částku doplatíme, tak budeme moci odletět.Částku jsme uhradili a zájezd absolvovali.Místo původní ceny 14990,-Kč jsme tedy uhradili 19807,-Kč za osobu.
Po návratu jsme všichni poslali doporučené žádosti na obě cest.kanceláře, ale zůstaly bez odezvy.V případě potřeby máme k dispozici všechny doklady, kt.se této věci týkají.Částku, kt.jsme zaplatili nad rámec původní ceny bereme jako neoprávněnou, neboť původní cena byla 14990,-Kč!

CK Snail Travel by nám měla vrátit částku Kč 4817,-/osobu. Jedná se z našeho pohledu o neoprávněný zisk cest.kanceláře.