VSP DATA a.s.

#44286Podruhé reklamovaný telefon se vrátil se stejnou poruchou

7 měsíců 14 dnů 1 hodina

11.08.2020, před 4 lety

Silvia Finsterlová

28.4 koupený telefon Samsung A30s jsem darovala matce 10.6. Dne 16.6.byl u prodejce OKAY reklamován poprvé,protože po kratší chvíli volající i volaný slyší hovor trhaně, potom vynechává, až nakonec se hovor přeruší. Občas, při kratším hovoru proběhne vše nezávadně.Reklamace byla uznaná, ale opravený telefon s novou základní deskou bohužel nevykazoval žádné změny. Proto byl 11.7.znovu reklamován s poznámkou URGENT protože matka zanedlouho poté odlétala do zahraničí.Nevím, jaká je pravděpodobnost výměny základní desky za novou, stejně poškozenou, ale i přesto, že v průběhu času se závada rapidně zhoršila a přerušování či ukončování hovorů je častější, tak tentokrát technik na reklamovaném zařízení žádnou závadu nenašel.S tím byl telefon vrácen na prodejnu, kam přišel dne 8.8. i přesto, že oprava byla podle servisní zprávy ukončena 30.7.To sice nekoresponduje s informacemi, které jsem obdržela dne 20.,24.,29.a 30.7.a jednou 5.8.když jsem zjišťovala stav reklamace telefonicky na 381 489 800, ale potvrzuje to časový pres, kterému byl opravář vystaven proto, že měl být na všechny reklamace z důvodu dovolených sám a zavalen prací nevěděl, kde mu hlava stojí.Telefon od samého uvedení do chodu dodnes neplní svou funkci a postoj VSP DATA ve spojení s Vedoucím OKAY v Děčíně, který sám zavinil průtahy ve vyřízení reklamace budí v zákazníkovi dojem, že nestojí ani za to, aby odváděli práci, za kterou jsou placeni.Můj osobní názor-vadná anténa.

č.artiklu:A30s 646BWH

Vrácení peněz, nebo výměna telefonu za nový.