AURES Holdings a.s.

#45287Neexistující auta na https://www.aaaauto.cz

3 měsíce 14 dnů 3 hodiny

30.09.2020, před 4 měsíci

Ondrej Zikmund

Kontaktoval jsem se vůz : https://www.aaaauto.cz/cz/skoda-superb/car.html?id=357218239#make=109&model=994&ymin=2016&ymax=2021&equipment%5B0%5D=LI&sort%5B0%5D=4&sort%5B1%5D=0

Škoda Superb, 2017
69 402 km
Style +
400 000 kč s DPH
Odmítali mi dat VIN kod, ze je auto v nezavazne rezervaci (tuhle muze udelat na webu kdokoliv kdy chce), chteli mi nacpat jiny o 70tis darzsi vuz. Po nalehani o VIN kod, se pani odmlcela a pak mi zdelila ze se auto najednou prodalo.

Nemely by se na webu objevovat falešná auta a u kazdeho auta by mel byt verejny VIN kod.

15.10.2020 20:54, před 3 měsíci

Způsob nabízení produktů se zpravidla řídí interními pravidly společnosti, která ovšem musí být v souladu se zákonnými požadavky, zejm. s ustanoveními sloužícími k ochraně spotřebitele jakožto slabší smluvní strany, od nichž se nelze smluvně odchýlit.

Pokud se tedy v řešené věci nejednalo o závaznou nabídku, jejíž bezvýhradná akceptace by měla za následek vznik závazku, ze kterého by stranám vyplývaly práva a povinnosti, ale jednalo se pouze o nezávaznou rezervaci, patrně nedošlo k jednání, které by nebylo v souladu se zákonem.

13.11.2020 15:40, před 2 měsíci

Vážený pane Zikmunde,
Vaši záležitost jsem předala kolegům z oddělení businessu k prověření. Mám informaci, že se kolegové Vaší stížností zabývali, a že Vás následně kontaktovali s vysvětlením a nabídkou součinnosti při výběru jiného vozu.
S pozdravem Jitka Míková, AAA AUTO

14.12.2020 10:28, před měsícem

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

13.1.2021 18:46, před 7 dny

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.