NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#45310Obchodní podmínky neplatí ? Zakoupením vzorku se zákazník zavazuje smlouvou, kterou nechtěl ?

01.10.2020, před 3 lety

Šárka Křibská

Dobrý den, dne 14.9.2020 jsem zakoupila na internetu testovací balíček produktu FlexiMed z reklamní stránky Kloubní výživa FlexiMed - Vyzkoušejte balení zdarma. Z Obchodních podmínek, které jsem měla zakliknout, cituji :"Měsíční balení ZDARMA - žádné další závazky!
Využitím této nabídky získáte 30ti denní balení FlexiMedu za 0 Kč, platíte pouze 49 Kč za poštovné a balné.
Objednáním zkušebního balíčku se nezavazujete k žádným dalším odběrům."

Balíček přišel vpořádku , zaplatila jsem 49,- kč převodem na Váš účet a do poznámky pro příjemce jsem napsala, že nechci dárek ani 50%.
dne 30.9. jste mi poslali SMS, že mám čekat do schránky balíček. Nic dalšího jsem u Vaší firmy neobjednala - viz výše citace z obchodních podmínek. Neobdržela jsem od Vás žádnou Smlouvu, že se zavazuji odebírat produkty a platit za ně, žádný splátkový kalendář, ani při Vašem prvním kontaktu se mnou - v balíčku se zkušebním vzorkem.
Dne 30.9. jsem odeslala na Vaše oddělení info@naturamed.cz Čestné prohlášení, kde jsem uvedla, že o smlouvě jsem neměla sebemenší tušení, že jste mne neinformovali, dále žádost o zrušení této případné Smlouvy a zrušení mých údajů ve Vaší databázi. Pokud bych o smlouvě věděla,zrušila bych ji dnem 24.9.2020, v zákonné lhůtě 14 dní.
pokud mi nějaký balíček s produkty přijde, pošlu ho na Vaše náklady zpět, případně si jej můžete ode mne odebrat osobně.

vzorek zdarma Flexi Med a následná smlouva na odběr bez souhlasu zákazníka ?

Zrušení Smlouvy (ani nevím jak se jmenuje...)datem 24.9.2020
Zrušení souhlasu s používáním mých osobních údajů pro jakékoliv účely u firmy NaturaMed
Případný neobjednaný balíček s produkty,si můžete vyzvednout na mé adrese nebo pošlete kontakní adresu se jménem, kde ho odešlu na dobírku.
Změnu ve Vašich obchodních podmínkách tak, aby zákazník věděl, co si objednává, napsat jasně, že koupí vzorku se zavazuje odebírat a platit Vaše produkty.
Při prvním kontaktu se zákazníkem poslat splátkový kalendář a časový harmonogram odesílání produktů. ( tedy do 14 dnů )