AURES Holdings a.s.

#45313Nedodanie technických preukazov

01.10.2020, před 3 lety

Daniel Tatár

Dobrý deň,

dňa 15.8.2020 som v AAA auto pobočka Brno kúpil automobil Hyndai i40 combi. Spoločnosť sa zaviazala uskutočniť za mňa v zrýchlenom konaní (potreboval som vycestovať do zahraničia) prevod a zápis mojej osoby, ako nového majiteľa do TP. Ako spôsob prevzatia som si vybral osobné prevzatie na pobočke spoločnosti v Brne. Napriek mnohým urgenciam telefonicky, aj prostredníctvom kontaktného WEB formulára som do snešného dňa neobdržal ani malý, ani veľký TP. Raz ma telefonicky kontaktovala nejaká pani z callcentra, že prepis riešia z pôvodným majiteľom vozidla, pretože vozidlo nebolo pri odpredaji do AAA prepísané a taktiež od neho nemajú splnomocnenie na prepis, domnievam sa, že je to nezmysel, alebo nejaké pochybenie zo strany AAA Auto a toto ma nemusí vôbec zaujímať.

Medzitým sa mi zmenila adresa trvalého bydliska, ktorú som však spoločnosti riadne ohlásil a dostal som aj emailové potvrdenie.

Kúpa vozidla Hyundai i40

Prepis vozidla na moju osobu a doručenie veľkého a malého TP na pobočku AAA Auto v Brne aby som si ich mohol osobne prevziať.