Kiwi.com s.r.o.

#45888Zadost o refund z 02.04.2020 stale nevyresena - rezervace cislo 104 767 729

01.11.2020, před 3 lety

Helena OShea

01.02.2020 jsem zakoupila letenky pro 4 cleny me rodiny z Londyna pres Madrid do Mexica v hodnote £2,840.67

Vyse uvedena castka zahrnula letenky od dvou spolecnosti:
British Airways (Londyn- Madrid a zpet) v hodnote £1,264.46
Mexican Airways (Madrid- Mexico City a zpet) v hodnote £1576.21

British Airways:
Nasledkem Covid-19 oba lety British Airways byly cancelled- jsem clenem British Airways Executive Club- Silver member a vzhledem k tomu jsem byla informovana primo od aerolinky o zruseni letu a nabidky kuponu anebo vraceni penez. British Airways jsem zavolala a byli ochotni vratit penize okamzite ale protoze to slo na Kiwi ucet a ne muj tak jsem jim v dubnu rekla ze to necham vyridit Kiwi.
Kiwi mi tvrdi ze penize od British Airways nemaji, prostoze ja jsem s nimi mluvila v zari a oni mi potvrdili ze refund byl aktivovan.

Vzhledem k tomu, ze British Airways pouzivam frekventovane, a mela jsem dalsi ctyri lety objednane, vim, ze vsechny refunds byly procesovane behem dvout tydnu od podani zadosti.

Prestoze moje zadost o refund ke Kiwi byla podana 2. dubna Kiwi tvrdi ze British Airways refund nemaji.

Mexican Airways:
Mexican Airways se mnou nekomunikovali vubec, predpokladam, ze informovali Kiwi ohledne informaci o ruseni letu a moznosti ke vraceni penez, voucheru atd.

Kiwi mi zaslalo voucher na 115592 RUB

1. Pozadala jsem Kiwi o informaci ohledne moznosti voucheru versus vraceni penez - Kiwi mi odmitlo tyto informace vydat a tvrdi ze tahle komunikace je exclusivne po telefonu

2. Pozadala jsem o podminky na voucher od aerolinky- zaslano totiz byla pouze zkracena Kiwi verze - Kiwi mi odmitlo vydat kompletni podminky od Aerolinky a odvolali se na jejich zkracenou verzi

3. Take jsem si uvedomila ze hodnota voucheru je v Ruske mene? Coz je znacne nepochopitelne jelikoz faktura je v Britskych Librach. Navic podle currency exchange 115592 RUB je £1,125.11 coz je o £451.10 mene nez to co jsem za letenky zaplatila.

Za poslednich 7 mesicu jsem zaslala mnoho emailu na customer service/ stiznosti a na CEO , ale bohuzel nikdo nema zajem konstruktivne vyresit moji zadost.

Dekuji za pomoc!

104 767 729 objednavka cislo

Okamzity refund British Airways letu.

Vysvetleni detajlu ohledne Air Mexico voucher, Terms & conditions of aerolinky a zajisteni ze pokud neni refund tak vyse voucheru odpovida cene kterou jsem za lety zaplatila.