NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#46334Balíček zdarma VYMAZÁNÍ OSOBNÍCH DAT

3 dny 11 hodin

20.11.2020, před 3 dny

Denisa Horníková

Dobrý den, 15.11.2020 jsem si od této firmy objednala balení omega RYBIČEK zdarma - tedy pouze za platbu poštovného. Dnes balení přišlo a celá příručka se tváří, jakože neskončím pouze u vzorku, ale nevyžádané balíčky pak budou chodit každý měsíc. To samozřejmě po zjištění pochybností k této firmě nechci.
Už jeden velký problém vidím v komunikaci s firmou. Infolinka je bezúčelová a na emaily chodí automatické odpovědi, kde se píše, že řešení může přijít klidně i za 5-6 pracovních dní.
Pokud jsem se upsala i byť zasláním vzorku, chtěla bych odstoupit od smlouvy do 14 dní, což je s touhle firmou nemožné. Jak mám prosím pokračovat. Poštovné samozřejmě uhradím, ale nechci mít dál s firmou nic společného. Děkuji s pozdravem Horníková - Bodnárová

Vzorek ZDARMA (49 kč) Rybičky OmegaMarine, č. zásilky 11182087,

Prosím, chtěla bych odstoupit od smlouvy včas, bez problémů a tahanic. Chci zaplatit pouze poštovné za vzorek a už nikdy víc nic nedostat. Chtěla bych, aby mě firma vymazala z databáze a už mi neposílala žádné nabídky a nekontaktovala mě. Moc děkuji za jakoukoliv pomoc. S pozdravem Horníková - Bodnárová Denisa

20.11.2020 15:00, před 3 dny

Od kupní smlouvy uzavřené na dálku (po telefonu, internetu) je možné odstoupit bez udání důvodu do 14 dní od převzetí prvního balíčku, v souladu s § 1829 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Po uplynutí této lhůty je možné dalšímu plnění zamezit výpovědí smlouvy. V případě výpovědi je třeba splnit veškeré smluvní povinnosti až do účinnosti této výpovědi. Jinými slovy, spotřebitel zboží odebrané před výpovědí smlouvy zaplatí a ponechá si jej. Po výpovědi smlouvy již není povinen jakékoliv zboží odebrat a platit.

Korespondenční adresa uvedená na webových stránkách společnosti: U Smaltovny 625, 370 01 České Budějovice, e-mail info@naturamed.cz.

Při využití služeb poštovního provozovatele se má zásilka za doručenou třetí den ode dne odeslání (§ 573 občanského zákoníku domněnka doby dojití). Zmaří-li vědomě druhá strana (příjemce odstoupení od smlouvy, výpovědi smlouvy) dojití, platí, že řádně došlo (§ 570 občanského zákoníku) a bude vůči společnosti takové právní jednání účinné.

Spotřebitel rovněž může písemně (nejlépe doporučeně s dodejkou) požadovat po společnosti vyřazení svých osobních údajů z databáze společnosti. Pokud totiž spotřebitel odejme společnosti souhlas se zpracováním osobních údajů, společnost je povinná to respektovat. Pakliže bude společnost nadále i po této písemné výzvě proti vůli spotřebitele nakládat s jeho osobními údaji, bude žádoucí se obrátit neprodleně na Úřad pro ochranu osobních údajů.

23.11.2020 09:56, před 17 hodinami

Vážená paní Horníková,

děkujeme Vám za zaslaný podnět. Nejprve bych Vás ráda ujistila, že objednávkou měsíčního zkušebního balení produktu OmegaMarine Rybičky jste nevstoupila do žádného programu pravidelného zasílání - objednávka byl jednorázová, žádné nevyžádané balíčky zasílány nebudou. Spolu s produktem jste obdržela pouze nabídku na objednání ročního výhodného balení. Omlouváme se za pozdější vyřizování emailových požadavků, snažíme se je vyřizovat postupně, v co nejkratší možné lhůtě. Naše zákaznická linka je v provozu každý všední den od 8:00 do 16:00. Pokud si nepřejete obdržený vzorek ponechat a uhradit, je možno ho zaslat zpět na naši adresu NaturaMed Pharmaceuticals, U Smaltovny 625, 370 01, České Budějovice. V opačném případě je faktura ve výši 49,- Kč splatná ke dni 5.12.2020. Na závěr bych Vás ráda informovala, že Vaše osobní údaje byly předány k výmazu.

Přejeme Vám hezký den.

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.