Společnost


NANOLION MASK s.r.o.

Počet nahlášených stížností:237
Z toho za letošní rok:102
Stále v řešení:95
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

66%
34%
Toto skore je založeno na 3 stížnostech.

#48691ROUŠKY MALÉHO ROZMĚRU + BEZ DOKLADŮ ( DODACÍ LIST, FAKTURA)

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

6 dnů 20 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
23.02.2021, před 7 dny

KARLA SKRYJOVÁ

Znění stížnosti

Dnes mi dorazila zásilka, zboží je malé velikosti. Na fotografiích jsou velké roušky přes celý obličej. Přišly pidiroušky. To co je nejhorší, že bez dokladu, dodacího listu a faktury.
Nevím, zda věřit kvalitě.


Produkt

antivirová nanorouška z nanovlákna RADIACE a RŮŽOVÉ KVĚTY


Požadované řešení

POŽADUJI FAKTURU K ZAKOUPENÝM ROUŠKÁM, ABYCH MĚLA DOKLAD, ŽE CERTIFIKÁT, KTERÝ PATRNĚ NEMÁ VALNOU CENU PATŘÍ K ZAKOUPENÉMU ZBOŽÍ. CERTIFIKÁT BY MĚL OBSAHOVAT PLATNÉ ZNAKY TESTOVÁNÍ.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
23.2.2021 14:34, před 7 dny

Nemá-li věc vlastnosti, které byly sjednány nebo které se dají od věci očekávat, je věc vadná. Má-li věc vady, může spotřebitelka požadovat dodání nové věci. Není-li to možné, má spotřebitelka právo odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněžních prostředků. Místo výše uvedených způsobů nápravy může spotřebitelka žádat přiměřenou slevu.

Prodávající má povinnost vydat doklad o zakoupení výrobku s povinnými náležitostmi, pouze pokud o to spotřebitel požádá, podle § 16 odst. 1 zákona o ochraně spotřebitele. Nereaguje-li prodávající na elektronickou komunikaci, je vhodné zaslat výzvu k zaslání dokladu ve smyslu § 16 odst. 1 zákona o ochraně spotřebitele písemně za využití poštovních služeb, nejlépe doporučeně s dodejkou.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.