Česká pošta, s.p.

#50381Opakované nedoručení doporučeného dopisu

17 minut 24 sekund

29.04.2021, před 3 lety

Ivana Turková

Dobrý den, chtěla bych si stěžovat na nedoručení doporučeného dopisu.Dne 22.04.2021 jsem našla v poštovní schránce výzvu o nedoručení doporučeného dopisu. Následující den jsem byla na poště (Teplice nad Metují ), kde jsem si objednala znovu doručení 27.04.2021 kdy budu celý den doma, nic mi nedoručili. Proto jsem volala na již zmíněnou poštu, zda je nějaký problém. Paní mě informovala, že mám od doručovatelky výzvu pod botama u bytu, protože jsem nebyla doma. Podotýkám že nebydlím v bytě, ale v rodinném domku a v jiné části obce, než doručovatelka dala výzvu, ta byla na jméno Ivana Turková s adresou (viz referenční údaj)výzva skutečně byla pod botama, ale v Horním Adršpachu u bytu na jméno J.N. !!!, který mě dnes tj. 29.04.2021 kontaktoval, že u nich leží výzva pro mě. Proto jsem se obrátila již 27.04.2021 na paní doručovatelku ( tel. č. jsem získala na poště ) zda by mi nemohla dopis doručit ještě týž den, když je necelé 2 km od mého bydliště, načež mi bylo odpovězeno : když nesedíte doma na "prdeli", tak vám nemůžeme nic dodat. Zavolala jsem proto její nadřízené p. Ch., která se mi za doručovatelku omlouvala, bohužel jsem musela další den znovu čekat jestli se někdo s dopisem dostaví a případně omluví. Sice jsem se dopisu nakonec dočkala, přesto její omluvy za své chování a ŠPATNÉ DORUČOVÁNÍ ( na úplně jinou adresu )nedočkala. Žádám aby mi bylo vysvětleno, proč se nedoručují dopisy na podpis na správné adresy a samozřejmě omluvu konkrétní osoby za své pochybení. S pozdravem (viz referenční údaj)

Doporučený dopis na jméno Turková Ivana Dolní Adršpach 112

Vysvětlení pro avizování na úplně cizí adresu a jméno, nedoručení a omluvu doručovatelky za své jednání a pochybení.