Společnost


Westerfield Int. AG

Počet nahlášených stížností:803
Z toho za letošní rok:42
Stále v řešení:13
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#5123Upomínka

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

6 měsíců 10 dnů 16 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
01.12.2014, před 7 lety

Marie Kandráčová

Znění stížnosti

Dobrý večer,na dceru přišla zásilka mystigue pánský holící strojek který se poslal ihned zpět,nechápu na co by jí byl to za prvý a za druhý, prý měla datum splatnosti 11.5. 2014 a to ani nebyla plnoletá. Balíček se neotevřený vrátil zpět k Vám budu ráda když upomínku stornujete děkuji Kandráčová


Produkt

mystigue starter


Požadované řešení

stornovat upomínku


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
2.12.2014 10:31, před 7 lety

V tomto případě doporučujeme ověřit si, zda byla uzavřena se společností smlouva. Pokud ano, požadovaná částka by měla být uhrazena. Pokud by se jednalo o neobjednané plnění, spotřebitel není povinen nic hradit. Nemohla-li být částka za poštovné uhrazena z důvodů na straně společnosti, neměla by požadovat úhradu upomínky. Tuto skutečnost je však nutné namítnout. Zasílání dalších zásilek, pokud byly objednány, doporučujeme zrušit.

Způsobilost právně jednat mají v určitém rozsahu i nezletilí. Plně svéprávným se člověk stává zletilostí. Má se ale za to, že každý nezletilý, který nenabyl plné svéprávnosti, je způsobilý k právním jednáním co do povahy přiměřeným rozumové a volní vyspělosti nezletilých jeho věku.

Vyjádření dTestu

Publikováno
12.6.2015 15:24, před 6 lety

Společnost se nám bohužel nepodařilo kontaktovat. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz je založena principu dobrovolnosti, jsme nuceni tento případ uzavřít. V případě potřeby další konzultace se neváhejte obrátit na naší spotřebitelskou poradnu na telefonním čísle 299 149 009.