Společnost


Lidl Česká republika v.o.s.

Počet nahlášených stížností:475
Z toho za letošní rok:95
Stále v řešení:11
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

79%
21%
Toto skore je založeno na 92 stížnostech.

#51934Pobočka ČÁSLAV-Půl hodiny ve frontě, sprosté vyjadřování zaměstnanců

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

2 měsíce 15 dnů 12 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
01.08.2021, před 3 měsíci

Josef Dolíček

Znění stížnosti

Dnes jsem byl na nákupu v Lidlu v Čáslavi. Strávil jsem ve frontě půl hodiny, z 6 kas jely jen 2. Polovina lidí vyložila svůj nákup a odešla. Pečivo vykládaly 3 zaměstnanci. Ostatní zaměstnanci se do sluchátek vyjadřovali mezi sebou velice vulgárně - “píča, kráva, prdel, hovno, debil” apod. Takovéto jednání je naprosto nepřípustné vzhledem k tomu, že jsou zaměstnanci v zaměstnání a vyjadřují se takto mezi zákazníky, kde byly přítomny i děti. Raději budu volit jiný obchod pro příští nákup po této odporné zkušenosti.


Požadované řešení

Školení zaměstnanců o tom, jak se vyjadřovat v zaměstnání, jak jednat se zákazníky, jak postupovat v případě, ze je ve frontě 50 lidi…


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
4.8.2021 10:43, před 2 měsíci

Chování zaměstnanců nepodléhá přímo právním normám. Mezilidské vztahy se řídí zejména zásadami slušnosti. Pracovníci jednají za společnost, která by měla mít zájem na jejich vhodném chování k zákazníkům, lze se tedy setkat i s různými kodexy, které zaměstnavatelé vypracovávají pro své zaměstnance. Vzhledem k výše uvedenému je vhodné se stížnostmi směřujícími pouze na chování zaměstnanců obrátit přímo na jejich nadřízené.

Vzhledem k tomu, že stížnost neobsahuje vynutitelný právní nárok, nemůže být na portálu VašeStížnosti.cz publikována, předáváme jí však společnosti jako podnět ke zlepšení služeb.

Reakce společnosti

Publikováno
4.8.2021 12:23, před 2 měsíci

Dobrý den, pane Dolíčku, děkujeme, že jste se na nás prostřednictvím Dtestu obrátil a za upozornění. Mrzí nás situace týkající se neadekvátního vyjařování našeho personálu, kterou popisujete, a omlouváme se za vzniklé potíže. Naším cílem je mít v prodejně vstřícný a profesionální personál, na který se naši zákazníci mohou s důvěrou kdykoliv obrátit. O to více je nám líto, že během Vašeho nákupu nebyla naše zásada dodržena a Vaše důležité sdělení rádi předáme odpovědným vedoucím pracovníkům naší prodejny, aby naši zaměstnanci jednali nejen se zákazníky vždy s maximální ohleduplností a taktem, ale aby také mezi sebou komunikovali slušně, neboť i toto se zákazníků dotýká. Ceníme si projevené důvěry, se kterou jste se na nás obrátil, a  doufáme, že nám svou přízeň zachováte i nadále. S pozdravem Lidl Česká republika v.o.s.

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.9.2021 17:05, před 25 dny

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Nyní se čeká na vyjádření spotřebitele.