Společnost


Vodafone Czech Republic a.s.

Počet nahlášených stížností:522
Z toho za letošní rok:2
Stále v řešení:26
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

57%
43%
Toto skore je založeno na 117 stížnostech.

#52213Otřesná komunikace, neschopnost vyřízení objednávky

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 12 dnů 7 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
19.08.2021, před 5 měsíci

Martin Křiva

Znění stížnosti

Na začátku měsíce jsme u vodafonu objednávali pevný internet. Technik přišel o pár dní později a údajně ho zapojil. Jenže internet nejel. Druhý den se tam volalo, operátor nám neřekl nic, jen to, že napíše urgenci - k tomu se ještě později dostanu. O dva dny později se stále nic nevyřešilo, takže se tam zase volalo, jelikož vodafone se přece sami od sebe neozvou.
Po dalším telefonátu jsme se opět dozvěděli, že se to bude urgovat a že nejspíše bude problém u techniků. Měli nám dát do 24 hodin vědět, po 48 hodinách mlčení se tam opět volalo. Tentokrát se z nich dostalo, že je tam velký technický problém a že ho do 15. vyřeší a dají vědět. Myslíte, že se něco vyřešilo? Nebo že aspoň dali vědět? Tůdle nudle, opět se tam volalo a tentokrát jsme se nedozvěděli nic. Opět ta stejná pohádka s technickým problémem (specifikovat ho nedokázali a na techniky nás přepojit taky nechtěli), opět mělo dojít k urgenci.
Myslel jsem, že horší už to být nemůže, ale dnešní hovor mě přesvědčil o opaku. Dnes jsme se dozvěděli, že urgence ve skutečnosti nebyla podána ani jedna, a paní operátorka, která slíbila že nás přepojí k vedoucímu, nás z linky drze vyhodila. Posléze přišla SMS, že se požadavek vyřeší do 25. tohoto měsíce.
Neskutečné chování vodafonu, myslel jsem, že takové lži a výmluvy najdu převážně v politice..
Takhle se “starat” o dlouholeté zákazníky (11 let jsme u vodafonu) je opravdu otřesné.


Produkt

Pevný internet na doma


Požadované řešení

Bohatě by stačila aspoň nějaká komunikace ze strany vodafonu, tu písničku při čekání na lince už máme ohranou, tak kdyžtak aspoň tu změňte. Poskytnout kontakt na vedení/na techniky. A obecně se na to prostě nevykašlat, bylo by to fajn.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.8.2021 13:09, před 5 měsíci

Pokud by se společnost zavázala, že zprovozní službu v určitém termínu, je povinna svému závazku dostát. Neučinila-li tak, porušila tím svou smluvní povinnost a odpovídá za škodu, kterou tím způsobila. Pokud stěžovatel prokáže, že mu byla způsobena škoda a že existuje příčinná souvislost mezi vznikem škody a porušením smluvní povinnosti ze strany společnosti, může stěžovatel žádat náhradu této škody.

Reakce společnosti

Publikováno
24.8.2021 07:25, před 5 měsíci

Dobrý den, pane Křivo, daná záležitost mě velmi mrzí. Jsem si vědoma skutečnosti, že chování a práce našich operátorů musí být na profesionální úrovni, neboť vytváří mimo jiné obraz naší společnosti. Pod profesionálním chováním si samozřejmě představuji také ochotu, vstřícnost a celkový přístup k požadavkům klienta. Naopak jsem si vědoma faktu, že jakékoli nevhodné a neprofesionální chování může být příčinou mnoha nepříjemností, které mají negativní dopad na naši společnost.
Prosím, napište nám přes https://www.vodafone.cz/pece/formular-reklamace/. Nebo písemně poštou na Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Děkuji za pochopení. Přeji Vám pěkný den. Lenka Pilná Péče o zákazníky


Vyjádření dTestu

Publikováno
26.9.2021 16:03, před 4 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
31.10.2021 16:43, před 3 měsíci

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.