Lidl Česká republika v.o.s.

#52474Houpací síť

04.09.2021, před měsícem

Veronika Janu

Dobrý den zakoupila jsem ve vaší prodejně v Pardubicich u výjezdu směrem na Chrudim.houpací síť. Nosnost je napsána do 100kg. S touto váhou se v síti nikdo nehoupal. Při čtení knížky síť náhle povolila a spadla jsem na chodník. Následkem toho byla obrovská podlitina. Ráda bych samozřejmě síť vrátila. Rozhodně není bezpečná. Navrhněte mi tedy prosím řešení. Radi u vás nakupujeme, ale s tímto produktem jsme opravdu nespokojeni.
Dekuji za odpoved
Veronika Janů

Houpací síť florabest

Vrácení peněz za houpací síť.

7.9.2021 13:26, před měsícem

Nemá-li věc vlastnosti, které byly sjednány, je věc vadná. Má-li věc vady, může spotřebitel v daném případě požadovat dodání nové věci. Není-li to možné, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněžních prostředků. Místo výše uvedených způsobů nápravy může spotřebitel žádat přiměřenou slevu.

K reklamaci zboží nutně nepotřebuje spotřebitel doklad o koupi. Stačí jakýkoliv důkaz o tom, že dané zboží skutečně u prodejce zakoupil. To vyplývá z § 125 zákona č. 99/1963 Sb., občanského soudního řádu, který upravuje důkazní prostředky, které lze použít pro prokázání stavu věci.

7.9.2021 15:47, před měsícem

Dobrý den, paní Janu. Omlouváme se Vám za způsobené nepříjemnosti. Doporučujeme Vám v této záležitosti kontaktovat náš zákaznický servis na e-mail hotline@lidl.cz . Děkujeme, že jste se na nás prostřednictvím dTestu obrátila. Přejeme Vám hezký den. S pozdravem Lidl Česká republika