HAMIFRO s.r.o.

#55024Nedodání zboží z www.vladcemopu.cz

14.01.2022, před 2 lety

Martin Beck

dne 19.12. jsem objednal zboží v hodnotě cca 569 kč, které jsem obratem zaplatil online. Zásilka mi do dnešního dne 14.1. 2022 nebyla dodána. Společnost jsem kontaktoval sám z vlastní iniciativy abych věděl co ze zásilkou je a to 29.12. kde mi bylo sděleno, že dopravce sdělil o porušení či zničení zásilky. další pokus o zjištění proběhl 10.1.2022 s tím, že mi přišel email , že objednávka byla vyřízena. Při včerejším kontaktu elektronicky email mi bylo řečeno, že zásilka je zadržená v centrální překladišti. Tentýž den jsem psal veřejně na sociální síti, kde mi bylo řečeno (napsáno) že objednávka je u přepravce. Balík mám jako balík na balíkovny. Pošta posílá avízo, že převzala balík do přepravy ale anio to se nestalo. Společnost jen mlží o tom co s mojí zásilkou je a nedokáže mi jednotně odpovědět kde mám svoje zboží, které jsem potřeboval již v prosinci. Prosím o pomoc co a jak mám v tomto případě dělat. dal jsem jim ultimátum do 19.1 abych dostal zboží, pokud se tak nestane chci odstoupit od smlouvy

Dodání zboží dle mnou navrhnuté lhůty a to do 19.1 pokud ne zak vrácení celé částky