Společnost


Vodafone Czech Republic a.s.

Počet nahlášených stížností:647
Z toho za letošní rok:39
Stále v řešení:7
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

54%
46%
Toto skore je založeno na 144 stížnostech.

#56829Opakovaně neoprávněné účtování poplatků operátoři nefungují 2h se nedovolal není problém tím je blokováno mé číslo hrozně se zažili přístup operátorů hrůza!

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 23 dnů 4 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
05.04.2022, před rokem

Václav Kulič

Znění stížnosti

Už 4 měsíce za sebou řeším vyúčtování vždy je špatné ve prospěch Vodafonu od roku 2020 mi účtují modem který jsem zaplatil a operátory snad nebudu ani komentovat neprofesionální přístup k zákazníkovi a prakticky nic neumí vyřešit jsou jak malé děti neproškolený hrůza ale třeba jsem měl jen smůlu když řeším to že mi účtují něco jinak tak mi zavolá jiný operátor že mi dá slevu ale já potřebuji abych neplatil za služby které nemám a za zařízení které jsem již zaplatil.


Produkt

Vyúčtování služeb za tel.


Požadované řešení

Oprava vyúčtování za služby a vrácení peněz za 2x zaplacený modem.Pokud to nepůjde už jsem zrušil TV a internet zruším i telefon. Hledejte řešení můj čas je drahý!


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
5.4.2022 10:39, před rokem

Spotřebitel je oprávněn vyúčtování, které se rozchází s realitou, u společnosti reklamovat. Reklamaci je nutné uplatnit nejpozději do dvou měsíců ode dne dodání vyúčtování (§ 64 odst. 8 zákona o elektronických komunikacích). Společnost je povinna reklamaci vyřídit bezodkladně, nejpozději do 30 dní ode dne jejího uplatnění (§ 64 odst. 9 zákona o elektronických komunikacích). Vyřízení reklamace znamená jak vyhovění, tak zamítnutí. O vyřízení reklamace musí být spotřebitel vyrozuměn.

V případě, že společnost reklamaci vyúčtování zamítne, může se spotřebitel do jednoho měsíce ode dne doručení vyřízení reklamace obrátit na Český telekomunikační úřad s námitkou proti vyřízení reklamace (vzorový formulář je možné vyhledat na webové adrese www.dtest.cz/clanek-3295/namitka-k-ceskemu-telekomunikacnimu-uradu-proti-vyrizeni-reklamace-sluzby-elektronickych-komunikaci). Řízení je zpoplatněno (100,- Kč) a pracovníci Českého telekomunikačního úřadu na základě dodaných podkladů rozhodnou, zda společnost postupovala správně, či ne.

Reakce společnosti

Publikováno
6.4.2022 07:33, před rokem

Dobrý den, pane Kuliči, je mi líto, pokud došlo k nedorozumění. Abychom se na to mohli podívat, napište nám přes reklamační formulář https://www.vodafone.cz/pece/formular-reklamace (pokud máte aktivní služby Vodafone) nebo poštou: Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Děkuji za pochopení. Přeji Vám pěkný den. Lenka Pilná Péče o zákazníky

Vyjádření dTestu

Publikováno
6.5.2022 14:30, před rokem

Děkujeme společnosti za vyjádření. Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
28.6.2022 14:17, před rokem

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.