AURES Holdings a.s.

#57150GPS lokátor + doplňkové sluzby

25.04.2022, před rokem

Vaclav Lebloch

Den 22.4.2022 jsme byli ve společnosti AAA auto koupit vuz(jedná se o škoda Superb combi SPZ 2bt9929). Při koupi vozu mi pan opakoval že díky doplňkovým službám budu mít výhodnější financování,jedná se o carlife instance které by mělo být údajně zdarma. poté služba defend gap a trval na tom že si musím pořídit i GPS lokátor, že to bude zvýhodněné v úvěru i s dalšími doplňkovými službami, o kterých mi říkal, ale neuvedl že o to bude navýšena cena vozu. Navýšení ceny od společnosti carlife celkove zaplaceno 17.400,- na rok(17.400 byla údajná sleva na celkové ceně vozu),+ jeste za další rok doplatit 2.400 a další rok 1.600kc, dále společnost defend secure částka 9.000kc, dále společnost global sec částka 20.000 + měsíčně platit 149 o čem nebyla ani zminka a jeste k tomu balicek do začátku za 10.000(trojuhelnik,vesta,rukavice,lékárnička a tablet) další služba doplňkový servis a protiucet o ceně 10.999. Celkove se cena auta vyšplhala nahoru až o 47.000 Kč neboť ty balíčky jsou nedílnou součástí úvěru. Dne 24.4.2022 jsem byl na pobočce s tím že auto vrátím a chci vypovědět smlouvu i obsažené balíčky k tomu. Pan M.V. mi nakecal že auto jde bez problémů do 10 dnů vrátit mě řekl že se mnou nebude slovíčkařit a že to nijak nejde( ve smlouvě pouze vyměnit za jiné vozidlo). Společnost ohledně GPS lokátor u mě odkazuje na AAA auto a ti zase na druhou, global sec s odstoupením od smlouvy nemají problém, ale peníze mi nevrátí jelikož jsem jim nic neplatil ani s nimi nic nepodepsal. Tímto jsem byl společností AURES Holdings a. s. uvedeni úmyslně v omyl použitím nekalých či agresívních obchodních praktik.

GPS lokátor a úvěr

1) Zrušení objednávek k doplňkové službě.
2) požadují aby společnost aures holding za navrácení 46599 kc za neoprávněné nauctovane služby.