NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#57764Opakované vymáhání platby

1 měsíc 9 dnů 1 hodina

19.05.2022, před měsícem

Pavla Danihelková

Opakované vymáhání platby, přestože byla zaplacena kreditní kartou, opakované domáhání se čísla účtu k mé kreditní kartě, přestože jsem poslala fotokopii bankovního příkazu na jejich účet. Neskutečná arogance.

Již mne neobtěžovat.

20.5.2022 08:08, před měsícem

Společnost je oprávněna účtovat si kupní cenu za zboží, které si spotřebitel prokazatelně objednal a které mu také bylo dodáno. Druhou platbu, která by neodpovídala žádnému protiplnění ze strany společnosti a která by neměla základ v předchozí objednávce spotřebitele, není oprávněna společnost vymáhat.

25.5.2022 13:49, před měsícem

Vážená paní Danihelková,

děkujeme Vám za zaslaný podnět. Rádi bychom Vás ujistili, že Vámi uvedenou platbu jsme v systému dohledali a spárovali s příslušnou fakturou. Bohužel, lidskou chybou se Vaše úhrada nepřiřadila k pohledávce již dříve a naše pracovnice, aniž by si všimla, že jste platbu realizovala již při objednávce produktu po Vás opakovaně žádala platbu doložit. Za toto pochybení se hluboce omlouváme. Rádi bychom Vás tedy ujistili, že u Vaší osoby neevidujeme žádnou pohledávku k úhradě.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

26.6.2022 13:18, před 2 dny

26.6.2022 16:28, před 2 dny

Pavla Danihelková

věc je vyřešena, Naturamed mou platbu dohledal, chybu způsobila jejich pracovnice.