Společnost


Lidl Česká republika v.o.s.

Počet nahlášených stížností:650
Z toho za letošní rok:21
Stále v řešení:22
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

74%
26%
Toto skore je založeno na 121 stížnostech.

#59636Záměrné okradení

Stav stížnosti

vyřešeno

Celková doba trvání

7 dnů 22 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
04.08.2022, před 8 měsíci

Mirka Sehnalová

Znění stížnosti

Dnes 4.8.22 se mi stala nemilá zkušenost, běžné bagety v akci 2.90 Kč,v počtu 12 ks, mi paní pokladní, podotýkám záměrně, počítala 2ks za 5.80 a 20 ks za 179,. Kč. Jelikož jsem měla elektronickou účtenku,kontrola proběhla až doma. Stalo se v prodejně Dobříš. Podotýkám, že dle informací od známých ne poprvé.


Produkt

Záměrné okrádání


Požadované řešení

Vrácení peněz


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
9.8.2022 09:12, před 8 měsíci

Nabídka zboží, která je tvořena i cenou u něj uvedenou, je pro obchodníka závazná. Pokud jinou cenu uvádí a jinou účtuje, dopouští se klamavého jednání a je právem spotřebitele dožadovat se rozdílu v ceně zaplacené navíc.

Prodávající je povinen informovat v souladu s cenovými předpisy a přímo použitelným předpisem Evropských společenství spotřebitele o ceně prodávaných výrobků nebo poskytovaných služeb zřetelným označením výrobku cenou nebo informaci o ceně výrobků či služeb jinak vhodně zpřístupnit. Informace o ceně nesmí zejména vzbuzovat zdání, že cena je nižší, než jaká je ve skutečnosti.

Dozorovým orgánem je v této oblasti Česká obchodní inspekce, které spotřebitel může dát podnět pro porušení zákona o ochraně spotřebitele.

Reakce společnosti

Publikováno
9.8.2022 11:14, před 8 měsíci

Dobrý den paní Sehnalová, mrzí nás, že Vám byly ve Vašem nákupu chybně namarkovány položky. Doporučujeme Vám se při příští návštěvě dané prodejny obrátit s pokladním dokladem nebo s elektronickou účtenkou z aplikace Lidl Plus na náš personál. Kompetentní osoba, tedy vedoucí nebo jeho zástupce, s Vámi bude danou situaci řešit. S pozdravem Lidl Česká republika v.o.s.

Vyjádření dTestu

Publikováno
12.8.2022 09:12, před 8 měsíci

Děkujeme za odpověď.

Spotřebitelka nás informovala, že stížnost byla vyřízena k její naprosté spokojenosti. Společnost vrátila peníze a vedoucí prodejny se za pochybení omluvil. Stížnost tak uzavíráme s dosažením dohody. Děkujeme stranám za součinnost.