Společnost


INNOVATIVE MOBILE SOLUTIONS S.L.

Počet nahlášených stížností:81
Z toho za letošní rok:81
Stále v řešení:76
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#59641Stržená platba

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

6 dnů 22 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
04.08.2022, před 7 dny

Vlastimil Hauf

Znění stížnosti

Opět mě byla doručena zpráva, že moje platba 99,-Kč pro Buzzmobi za Gaming právě proběhla. Nic takového jsem si neobjednal a žádnou smlouvu jsem neobdržel a nepotvrzoval. Měl jsem za to, že moje stížnost byla vyřízena tak, že se nebude opakovat.


Požadované řešení

Zrušit koncese takovým to podvodníků.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
5.8.2022 10:35, před 6 dny

Pokud prodávající požaduje platbu za službu, kterou si spotřebitel neobjednal, mohly být naplněny znaky agresivní obchodní praktiky, jež patří bez dalšího mezi zakázané obchodní praktiky, a to dle Přílohy č. 2 k zákonu č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Spotřebitel by v takovém případě mohl žádat náhradu škody, která mu vznikla v souvislosti s porušením zákonné povinnosti ze strany prodávajícího.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt (zahraniční subjekt se sídlem ve Španělsku), doporučujeme spotřebiteli, aby se v případě nevyřešení situace v mimosoudním řešení sporů, obrátil na Evropské spotřebitelské centrum působící při České obchodní inspekci například prostřednictvím internetových stránek www.evropskyspotrebitel.cz , které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska.

Kontakty na ESC ČR:
adresa: Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
e-mail: ECCNET-CZ@ec.europa.eu
telefon: 296 366 155
www.evropskyspotrebitel.cz

Užitečné informace nalezne spotřebitel taktéž na webové adrese: http://www.platmobilem.cz/pro-verejnost/kde-reklamovat-sluzby. Blíže k možnostem odhlášení služby na http://www.platmobilem.cz/pro-verejnost/zruseni-objednavky-predplatneho-na-premium-sms.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.