FlixBus CZ s.r.o.

#59839Bus

12.08.2022, před měsícem

Sandra Míková

Dobrý den ,dnes jsem měla jet s vaším společnosti do Plzně.Na místě jsem byla v 17 35 a autobus měl odjezd v 17 40.Autobus nikde nebyl Šla jsem se zeptat k vaší přepážce kde byl pan arogantní.A rekl5 mi ze5 si mam5 dojet na Zličín.S vaší spokojenosti jsem jela naposledy!

Vrácení peněz mi

16.8.2022 16:14, před měsícem

Jestliže služba nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je možné ji reklamovat. V uvedeném případě bude nutné posoudit, zda (a případně jakým způsobem) společnost o změně odjezdového místa informovala.

Pokud o této skutečnosti neinformovala a spotřebitel svou jízdenku neuplatnil, mohl by mít nárok na vrácení jízdného, neboť službu nemohl využít pro nesplnění informační povinnosti podnikatele. Zároveň by mohl požadovat zvýšené náklady, které mu vznikly z důvodu tohoto porušení.