ŠKODA AUTO a.s.

#59860Neposkytnuté asistenční služby v zahraničí

14.08.2022, před měsícem

Jaroslav Šrédl

v prosinci 2021 jsme posíli žádost o pomoc při podání stížnosti na společnost ŠKODA AUTO, a.s. prostřednictvím ČOI. Protože jsme od Vás neobdrželi žáddné vyjádření, obrátili jsme se na ČOI přímo sami. Nevím, zda naše původní žádost byla doručena a proto Vám posíláme v příloze text ještě jednou.

Vzhledem k tomu, že nám ČOI dala předběžné vyjádření, že nevidí velkou šanci na úspěch, rádi bychom zkusili ještě uplatnit stížnost přes D Test.

Předem děkuji

Jaroslav Šrédl

Asistenční služba společnosti ŠKODA AUTO - v rámci naší dovolené ve Francii nám nebyla poskytnuta adekvátní asistenční služba, tj posouzení závady na místě poruchy, ze strany společnosti ŠKODA AUTO. Tato skutečnost nám způsobila dodatečné náklady, které jsme museli uhradit z vlastních zdrojů. Celou situaci a postup naší komunikace mohu doložit elektronicky přes email.

refundace nákladů vzniklých z titulu neposkytnutí asistenční služby

19.8.2022 09:41, před měsícem

Ze stížnosti nevyplývá, zda spotřebitel uzavřel smlouvu o poskytování asistenčních služeb přímo se ŠKODA AUTO a. s., nebo byly asistenční služby součástí pojištění vozidla. Podmínky a rozsah poskytování asistenčních služeb jsou zpravidla upraveny v pojistné smlouvě, případně lze dohledat informace na webu příslušné pojišťovny.

Pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou a podmínkami asistence, je třeba tuto reklamovat u subjektu, s nímž spotřebitel uzavřel smlouvu. Byla-li asistence sjednána v rámci pojištění vozidel, uplatní spotřebitel reklamaci u pojišťovny.