Čedok a.s.

#60494Neobdržení odjezdového balíčku

3 měsíce 20 dnů

11.09.2022, před 5 měsíci

Ivana Fischerová

Při ranním odjezdu ve 4.40 z hotelu Q Premium Turecko jsme neobdrželi snídaňový balíček pro 2osoby s vysvětlením že hotel má přísný zákaz Čechům vydat balíčky pro zdravotní problémy některých ubytovaných ale tuto službu jsme měli zaplacenou proto žádám o vrácení poměrné částky za neobdržení tohoto balíčku

Číslo smlouvy 3699434

Vrácení poměrné částky za neuskutečněnou službu

20.9.2022 09:43, před 5 měsíci

Jestliže nebyla objednaná služba dodána, může ji spotřebitel reklamovat. Vhodným nárokem by v případě uznání reklamace mohla být přiměřená sleva - tedy vrácení poměrné částky za neuskutečnění služby jak požaduje spotřebitel.

31.12.2022 15:57, před měsícem

Společnost již nevyužila možnosti na stížnost reagovat. Vzhledem k tomu, že námi poskytovaná služba funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Dále může spotřebitelka využít možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Více informaci k uvedené službě lze nalézt na webové adrese www.adr.coi.cz.