Společnost


Lidl Česká republika v.o.s.

Počet nahlášených stížností:592
Z toho za letošní rok:84
Stále v řešení:16
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

75%
25%
Toto skore je založeno na 114 stížnostech.

#60764Vína v akci tři+jedno zdarma

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

14 dnů 1 hodina

Detail stížnosti

Publikováno
22.09.2022, před 14 dny

Marek Pospíchal

Znění stížnosti

Dobrý den po návštěvě LIDL v Jindřichově Hradci Jak se postaví k naší stížnosti na znemožnění zakoupit si vína 3+1 zdarma která měl Lidl v akci. Byli Jsme na prodejně jen suše odmitnuti s omluvu co stim máme dělat prostě si na to dáme pozor.pospichel


Produkt

Syrah rose pays 2020


Požadované řešení

Kompenzace měli Jsme výjezd do Lidlu na prázdno


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
22.9.2022 13:50, před 14 dny

Byla-li prodejcem učiněna nabídka určitého zboží, ale prodávající slibované zboží vůbec neměl v úmyslu dodat (v odpovídajícím množství a včas) a celá akce měla sloužit pouze k nalákání zákazníků na jeho ostatní nabízené zboží nebo služby, mohlo by takové jednání naplňovat znaky tzv. vábivé reklamy, která je zakázanou obchodní praktikou dle přílohy č. 1 k zákonu 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Tuto skutečnost si může ověřit příslušný krajský živnostenský úřad. V případě porušení tohoto zákazu hrozí prodávajícímu pokuta. Spotřebitel může podat podnět přímo krajskému živnostenskému úřadu.

Reakce společnosti

Publikováno
22.9.2022 13:56, před 14 dny

Dobrý den, pane Pospíchale, děkujeme, že jste se na nás prostřednictvím Dtestu obrátil a děkujeme Vám za upozornění. Vámi popsaná situace nás mrzí. My zde nicméně nemáme možnost o této skutečnosti dále informovat, prověřit ji a případně dále řešit, proto Vám doporučujeme, abyste se s tímto upozorněním obrátil přímo na náš zákaznický servis; buď prostřednictvím telefonického kontaktu, či kontaktního formuláře na našich webových stránkách. S pozdravem Lidl Česká republika v.o.s.

Nyní se čeká na vyjádření spotřebitele.