NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o

#62090Faktura za nedodané zboží

3 dny 15 hodin

11.11.2022, před 27 dny

Lada Rýdlová

Tato společnost mi opětovně zasílá fakturu (slozenku) za nedodaný vitamin D v částce 49,- Kč plus administrativní poplatek za zaslání upomínky +70,- Kč, celkem 119,- Kč. Současné firma vyhrožuje, vymahanim této fiktivní pohledávky.

Vzorek vitamínu D

Přestat zasílat faktury za nedodane zbozi. Přestat vyhrožovat.

14.11.2022 15:36, před 24 dny

Společnost je oprávněna účtovat si kupní cenu za zboží, které si spotřebitel prokazatelně objednal a které mu také bylo dodáno.

15.11.2022 08:46, před 23 dny

Vážená paní Rýdlová,

děkujeme Vám za zaslaný podnět. Rádi bychom Vás informovali, že na základě Vaší objednávky, kterou naše společnost obdržela dne 16.9.2022, jsme produkt Vitamín D zaslali na Vaši adresu. To, že jste produkt neobdržela jsme se však dozvěděli až nyní, prostřednictvím Vaší stížnosti. Vzhledem k tomu, že jsme od Vás neobdrželi úhradu ve výši 49,- Kč ani za několik týdnů po splatnosti, zaslali jsme Vám první upozornění na dlužnou částku. V našich obchodních podmínkách apelujeme na naše zákazníky, aby, pokud produkt neobdrží, kontaktovali náš zákaznický servis, abychom mohli sjednat nápravu. Vzhledem k Vašemu prohlášení o neobdržení produktu byla související pohledávka stornována. Zaslané prohlášení může být použito ve věci reklamace na doručení u přepravce.
Hezký den.

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

15.11.2022 09:20, před 23 dny

Lada Rýdlová

Komentář: Dobrý den, děkuji za stornování pohledávky, která vznikla pouze na straně NaturaMed. Telefonicky mne několikrát kontaktovala Vaše pracovnice a celkem dvakrát jsem do telefonu oznámila, že mi nebyl produkt (vzorek vitamínu D) zaslán! I přesto mi byly neustále zasílány faktury. Je mi líto, že na našem trhu obchodují společnosti, které cílí na slabé a neznalé práva. Tento nešvar se u nás velmi rozšířil a budiž poučením pro všechny (včetně mne). Děkuji portálu vašestížnosti.cz za zprostředkování definitivního řešení a uzavření stížnosti.