Společnost


DAMAINVEST s.r.o.

Počet nahlášených stížností:410
Z toho za letošní rok:31
Stále v řešení:19
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 3 stížnostech.

#62464Hodnocení výrobku

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 22 dnů 2 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
24.11.2022, před 10 měsíci

Bronislav Jambora

Znění stížnosti

Dobrý den. Chtěl bych vám opravdu poděkovat za mini dron který vydrží po nabití v provozu sotva čtyři minuty mít originální krabičku kterou jsem omylem vyhodil tak vám to okamžitě vrátím! Vyhozené peníze... díky!


Požadované řešení

Alespoň omluva peníze oželím neboť jsem omylem vyhodil originální krabičku


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
24.11.2022 12:59, před 10 měsíci

V daném případě doporučujeme zboží reklamovat, neboť nemá-li věc vlastnosti, které byly sjednány nebo které se dají od věci očekávat, je věc vadná. Má-li věc vady, může spotřebitel požadovat dodání nové bezvadné věci. Není-li to možné, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněžních prostředků. Místo výše uvedených způsobů nápravy může spotřebitel žádat přiměřenou slevu.

Zboží by mělo být při reklamaci odesláno na pobočku prodávajícího nebo do sídla prodávajícího.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Vyjádření dTestu

Publikováno
15.2.2023 14:54, před 8 měsíci

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Dále může spotřebitel využít možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Více informaci k uvedené službě lze nalézt na webové adrese www.adr.coi.cz.