Společnost


Slevomat.cz, s.r.o.

Počet nahlášených stížností:59
Z toho za letošní rok:5
Stále v řešení:5
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

73%
27%
Toto skore je založeno na 15 stížnostech.

#63322Kredity které nemohu využít na co já chci!!??

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

3 měsíce 9 dnů 23 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
22.12.2022, před 3 měsíci

Lucie Hnizdilova

Znění stížnosti

Byla jsem nucena si koupit kredity abych mohla využívat a nakoupit voucher. Bohužel jsem zjistila ze Slevomat je jen další portál, který mi říká co si mohu pořídit za dane kredity.. Z jakého důvodu si nemohu pořídit co chci já? Jsem bohužel nucena si pořídit něco co nechci


Produkt

Kredity


Požadované řešení

Chtěla bych své kredity využívat na co bych chtěla já když už je mám nabité.. dekuji


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
28.12.2022 15:08, před 3 měsíci

Kredity společnosti Slevomat.cz, s.r.o. patří mezi benefity, které tato společnost poskytuje. Podle podmínek užití (dostupných zde: https://www.slevomat.cz/podminky-uziti) bodu 11.1 Kredity "... slouží k nákupu zboží a/nebo služeb předem určených Dodavatelů prostřednictvím Portálu Slevomat.cz, přičemž 1 kredit má hodnotu 1,- Kč (dále jen „Kredity“)."

Pokud spotřebitel nebyl předem řádně informován ohledně uplatnění zakoupených Kreditů, je možné ustanovení v podmínkách užití vyhodnotit jako překvapivé a dle § 1753 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, by vůči spotřebiteli mělo být neúčinné.

Spotřebitel by také mohl namítat, že byl společností uveden v omyl o rozhodující okolnosti. Je-li spotřebitel uveden v omyl je jeho právní jednání neplatné.

Spotřebiteli doporučujeme kontaktovat společnost, pokud tak ještě neučinil. Kontakty spotřebitel může nalézt na webové adrese: https://www.slevomat.cz/kontakt?faq=02a6ad94-c2b1-11ea-9f41-ac1f6b9ee7a5.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Reakce společnosti

Publikováno
24.1.2023 23:09, před 2 měsíci

Dobrý den, milá paní Hnízdilová,

poprosím Vás, abyste mi prosím napsala Vaši e-mailovou adresu a konkrétně uvedla, o jaké kredity se jedná. Ráda to prověřím.
Děkuji a přeji hezký večer. :-)

Laura, Slevomat.cz

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.2.2023 17:11, před měsícem

Žádáme spotřebitelku o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Nyní se čeká na vyjádření spotřebitele.