Společnost


NanoTrend s.r.o.

Počet nahlášených stížností:31
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 1 stížnostech.

#6338Záloha zaplacená, služba neprovedená a spojení nefunguje

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

19 hodin 46 minut

Detail stížnosti

Publikováno
25.03.2015, před 8 lety

Vera Huskova

Znění stížnosti

záloha zaplacena 5/2014,termín měl být podzim/zima 2014 - veškerý kontakt nemožný (tel.ani e-mail nefunguje), co dělat? Nejspíš jde o podvod!


Produkt

šlo o měření úniku tepla na domě pomocí termovize


Požadované řešení

Určitě nejsme sami, kdo zaplatil 50% ceny a měření nebylo provedeno. Firma nesplnila závazek a možná přestala existovat.Měli bychom dostat své peníze zpátky a nesolidní firma by měla být potrestána.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
26.3.2015 17:02, před 8 lety

Z uzavřené smlouvy vznikají stranám vzájemná práva a povinnosti. Pokud služba nebyla poskytnuta ve sjednaném termínu, ocitla se společnost v prodlení. Spotřebitel může od smlouvy odstoupit za poté, co společnost svoji povinnost nesplní ani v dodatečně stanovené lhůtě, kterou jí druhá strana poskytla.

Z důvodu zachování důkazního postavení doporučujeme písemnou komunikaci. Projev vůle, který je učiněn vůči nepřítomné osobě, působí až od okamžiku, kdy jí dojde. U poštovní přepravy na rozdíl od elektronické komunikace platí fikce doručení, i když si adresát poštu nepřevezme. Zásilku také doporučujeme zasílat doporučeně, nejlépe s dodejkou.

Je-li poškozených více, doporučujeme zvážit podání trestního oznámení. V současné době se společností neprobíhá insolvenčí řízení. Doporučujeme však insolvenční rejstřík sledovat a v případě, že bude řízení opět zahájeno, je vhodné svou pohledávku přihlásit.

Vzhledem k tomu, že se nám se společností nepodařilo navázat kontakt, jsme nuceni stížnost uzavřít.