#66757Zadržování osobních peněz ze strany ALZY při odstoupení smlouvy.

04.05.2023, před 11 měsíci

Jiřina Vávrová

Dobrý den ,

23.4.2023 jsem zakoupila přímo v Holešovické tržnici PROJEKTOR VANKYO LETSURE E 30T/530 v ceně 3697,-Kč objednávka ** ,doma jsem ho vyzkoušela,ale jelikož byl hlučný a nebyl ostrý obraz,zase zabalila a 26.4.2023 jsem ho donesla opět do ALZY Holešovické tržnice ,bohužel mají jenom boxy na vrácení,takže jsem ho uložila do boxu s nalepeným štítkem,který jsem vytiskla,druhý den ,tedy 27.4.2023 jsem obdržela email,že proběhlo vrácení v pořádku a do 3 dnů,že mi budou informovat o dalším postupu.Nic .Stále čekám na dobropis ,abych si mohla vyzvednou peníze,které jsem zaplatila,ale nic.Včera tedy 3.5. jsem mluvila s operátorkou ALZY,která mi řekla,že zboží přišlo v pořádku,bez závad na sklad,ale opět jsem se Dobropisu nedočkala.Nelíbí se mi ,že zákazník musí zaplatit zboží bud předem a nebo ihned,ale svých peněz se nedočká.Jsem zákazník,který u ALZY koupil jak notebook ,tablet a jiné věci ,nechala jsem u nich dost peněz,ale jak je vidět přístupem za strany ALZY,zákazníků si neváží,jsem velmi zklamaná.Vávrová Jiřina **

23.4.2023 koupila Nový Projektor Vankyo LEISURE E 30T/530W odstoupení od smlouvy 26.4.2023 včetně vrácení

Žádám o okamžité vrácení peněz,zboží jsem vrátila bez závad.
Vávrová Jiřina **