Společnost


Zásilkovna s.r.o.

Počet nahlášených stížností:207
Z toho za letošní rok:68
Stále v řešení:43
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

62%
38%
Toto skore je založeno na 8 stížnostech.

#67299Dlouhá doba doručení.

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

13 dnů 20 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
25.05.2023, před 14 dny

Jakub Valent

Znění stížnosti

Kdy bych to věděl, objednam si raději dopravu prez českou postu. Protože i ta je na tom lépe jak vy. Díky za pokazene narozeniny moji pritelkyne


Požadované řešení

Už konečně doručit


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.5.2023 15:13, před 14 dny

Pokud nebyla služba poskytnuta nebo nebyla poskytnuta ve sjednané kvalitě, je vhodné uplatnit reklamaci. Při uplatnění reklamace může spotřebitel žádat řádné poskytnutí služby, přiměřenou slevu, případně může od smlouvy odstoupit, pokud vadné plnění ze strany podnikatele bylo podstatným porušením smlouvy (pokud se dá předpokládat, že by spotřebitel smlouvu neuzavřel, věděl-li by o porušení smlouvy).

Pokud však smlouvu o přepravě uzavíral se společností prodávající, je za včasné a řádné doručení zboží odpovědný právě on, protože povinnost dodat zboží je dle českého práva splněna dojitím zboží do místa dodání. Prodávající je v takovém případě také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Více informací k uplatnění reklamace u společnosti Zásilkovna s.r.o. nalezne spotřebitel zde: https://www.zasilkovna.cz/reklamace.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Reakce společnosti

Publikováno
1.6.2023 14:48, před 7 dny

Dobrý den, pane Valento, je nám líto, jestli na svou zásilku čekáte déle, než je zvykem. V tomto případě nám prosím zavolejte na číslo +420 216 216 516. Po žádosti o spojení s operátorem dojde k přepojení na jednoho z kolegů, který pro vás zásilku zaurguje. Gabriela, tým Zásilkovny

Nyní se čeká na vyjádření spotřebitele.