Společnost


České dráhy, a.s.

Počet nahlášených stížností:942
Z toho za letošní rok:121
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#67303Nezarazen jidelni vuz

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

41 minut 58 sekund

Detail stížnosti

Publikováno
25.05.2023, před 6 měsíci

Lucie Obalova

Znění stížnosti

Dne 25.5.2023 nebyl ve vlaku EC 117 z Prahy do Ostravy, odjezd 14,15 h zarazen jidelni vuz. Zda bude zarazen jidelni vuz jsem se ptala na pokladne pri nakupu jizdenek a overovala jsem si to na tabuli razeni vlaku na nastupisti a v aplikaci Idos. Nikde nebyla tato informace uvedena. Pokud bych to vedela predem, vybrala bych si jiny vlak.


Produkt

Jidelni vůz v EC 117


Požadované řešení

Informovat pasazery o nezarazeni jidelniho vozu na pokladne a v idos nebo alespon na informacnich tabulich na nádraží.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.5.2023 15:27, před 6 měsíci

Není-li služba poskytnuta nebo není-li poskytnuta ve sjednané kvalitě, doporučujeme spotřebiteli, aby uplatnil reklamaci.

Na základě dohody se společností České dráhy, a.s. (ČD), informujeme, že vzhledem k právní úpravě v oblasti železniční přepravy je pro vyřešení Vašeho požadavku nutné oslovit přímo dopravce ČD na kontaktech uvedených dále.

Vaši případnou stížnost, podnět či požadavek související s přepravou cestujících lze podat elektronicky prostřednictvím Kontaktního formuláře na https://www.cd.cz/kontaktni-formular/ nebo písemně na adrese: České dráhy, a. s., stížnosti, P. O. Box 24, 110 15 Praha 1. Stížnosti vyřídí ČD do jednoho měsíce, v odůvodněných případech do tří měsíců. O výsledku šetření budete informováni zasláním vyrozumění na Vámi uvedenou e-mailovou nebo poštovní adresu.

Zároveň je na stránce www.cd.cz, v sekci „Čím se řídíme“, možné seznámit se s přepravními podmínkami, zejména právy plynoucími z uzavřené přepravní smlouvy – nákupu jízdenky. Podrobnosti lze získat na https://www.cd.cz/info/cim-se-ridime/-25808/.