Reserved s.r.o.

4 měsíce 13 dnů

02.10.2015, před 8 lety

Kateřina Boháčková

Zakoupila jsem obuv 5902094749306 LE428-55X v Reserved v Brně na České dne 13.7. 2015 za účelem svatby která se konala 22.8. Boty byly zakoupeny POUZE pro tento účel a měla jsem je na nohách pouze tento víkend 22. - 23. 8. Bohužel podrážka u bot se začala doslova drolit a to tak, že v přední části téměř zmizela a tudíž došlo k poškození tkaniny, kterou jsou boty potaženy. Dále se v zadní části začal párat šev. Boty jsem odevzdala k reklamaci 2.9. přičemž mi paní asi po dvou vteřinovém ohledání sdělila, že jsem měla přijít ihned jak se závada projevila a že pochybuje, že mi reklamaci uznají, když jsem nepřišla hned. Na to jsem jí sdělila, že jsem měla boty na sobě pouze jeden víkend za daným účelem. Reklamace byla vyřízena 4.9. z čehož mi vyplývá, že nikam na posouzení ani neputovali, že reklamaci neuznala zodpovědná osoba na prodejně, pravděpodobně prodavačka, která byla se mnou tak rychle hotová. Důvod neuznání reklamace: ,,Zmíněné zboží navržené k reklamaci je mechanicky poškozené. K poškození došlo nevhodným užitím v prostředí ke kterému obuv není určena. Jedná se o módní vycházkovou obuv. Na obuvi je evidentní, že byla užívána v travnatém terénu,, ANO, na svatbách to tak bývá, že se svatebčané fotí na trávě, ale to v žádném případě nezpůsobilo poškození obuvi! Měla jsem snad říct ,,Pardon, já se s vámi fotit nebudu, jelikož mám boty z Reserved?,, Boty jsou nekvalitní a místo omluvy se zákazník dočká arogantního chování a svádění viny na něho. S neuznanou reklamací nesouhlasím. Nechápu jak by tráva mohla odrolit podrážku a udělat do tkaniny díry a roztrhnout šev. Je to výsměch... Prodejci se spoléhají na dnešní ,,spotřební dobu,, že boty po jednom použití vyhodím a koupím si nové?

Obuv na platformě a klínku s volnou špičkou 5902094749306 LE428-55X

Ráda bych dostala peníze na zpět.