CAPITAL Trust, a.s.

#8490Nedodržování podmínek nájemní smlouvy / Občanského zákoníku

26.11.2015, před 8 lety

Tomáš Kašpar

Společnost nabízí pronájem loftových bytu v Karlín. Při řádném ukončení smlouvy / nájmu a předání bytu mi společnost neúměrně dlouho držela kauci. Vrácena dva a půl měsíce po ukončení. Nejsou dle novely OZ a smlouvy vraceny úroky z držení této částky. Administrativa spojená s převodem elekroměru katastrofa - až 2 měsíce po ukončení nájmu. Nevrací přeplatky za energie a neplatí se měsíčně i na jednotlivce málo! Dodatek k prodloužení smlouvy nebyl zpět potvrzen, ale společnost se na něj odkazuje ... O komunikaci, jednání a přístupu ke klientovi raději ani nebudu mluvit. Vše mohu důkazně doložit. Podotýkám, že jsem vždy jednal slušným a vstřícným způsobem! Kdybych se sám o situaci nezajímal, neměl bych žádnou zpětnou vazbu.

Zda byl takto katastrofální přístup zvolen pouze u mé osoby, nedokážu říci, ale doporučuji zvážit spolupráci s touto společností. Uvádí ve svém logu podtitul "druhý umí být každý třetí", tak doufejme, že tomu tak skutečně není! Hezký den.

Pronájem Loft bytů Křižíkova v Karlíně, Praha 8

1. Česká Investiční CZ, a.s. - byty, domy, nemovitosti v Praze
Elišky Krásnohorské 10/2
info@cinzovnidomy.cz
25749951

- omluva za katastrofální servis
- vrácení úroků z držení kauce
- vrácen přeplatek za energie (nebavíme se o drobných částkách. cca 5 000tis Kč)