BILLA, spol. s r. o.

#8690Nepřípustné chování pokladních

10.12.2015, před 8 lety

Peter Murín

Dobrý den. Na pobočce Billy Mazancova 3058 (Praha 4)jsme byli dne 09.12 a 10.12.2015 šokováni přístupem a chováním zaměstnanců Billy. Nakupovali jsme v ní denně a tito noví zaměstnanci - viděl jsem je tam poprvé (starší paní v brýlích a cca 40-ti letá paní, tmavé delší vlasy) nám při platbě Eurem, které dle vašich pravidel přijímáte, měli ironické poznámky: "Tak malý nákup za 100 Euro?" Nákup byl v hodnotě cca 400 Kč. Před zákazníky, kteří to slyšeli, to bylo dost ponižující a nepříjemné (to byla ta starší šedivá paní). Na druhý den u druhé pokladny při platbě bankovkou v hodnotě 50 Euro nová zaměstnankyně (paní s tmavými vlasy, velice nepříjemná už od pozdravu) při našem odchodu opět před zákazníky zakřičela pohrdavě na šedivou paní u druhé pokladny - "Hele podívej na ně, nejsou to ti samí, co platili včera Eurama? Tak dneska platili 50 Euro." Před zákazníky jsme se cítili hůř než zloději, na které se veřejně upozorňuje. Na nákupu jsme byli s rodinou ze Slovenska, kteří jsou na návštěvě (a to naposledy). O samotné bezpředmětnosti komentování placení v Eurech netřeba diskutovat (stačí profesionální přístup ve vedlejším Kauflandu). Udivuje nás, že někteří vaši zaměstnanci dělají všechno proto, aby ztratili věrné zákazníky. Upřimně jsme zaskočeni a mrzí nás to. Nikdy předtím jsme problém V Bille neměli.

Informovat nás o výsledku šetření
Zpětná vazba k zaměstnancům a lepší výběr nových zaměstnanců + proškolování a náhodné kontroly v civilu

Děkujeme za odpověď