Přehled stížností

SPOTŘEBITEL NÁZEV STÍŽNOSTI A DATUM PUBLIKACE SPOLEČNOST STAV HODNOCENÍ
Jitka Chaloupková

Neobjednané zboží na dobírku

Datum publikace: 21.2.2024

rdukaa.com; sqskmzo.com; touhug.com; binxiwee.com; nyuiwe.com; qwaxcv.myshoplaza.com; herhea.com; shuqaim.com; pasbiyh.com; www.liameing.com; candortar.shop; meilizhubao.top; zapoishop.com; saswisa.com; showsshop; banlingkit; mcuianw; qsauner; buythehot

Petr Krejci

Zaslané úplně jiné zboží za úplně jiné peníze

Datum publikace: 21.2.2024

Miroslav Skokan

Jiné zboží

Marek Ševčík

Jiné zboží než bylo obědnáno

Milena Bucharová

Neobjednala jsem žádný výrobek, firmu neznám a nikdy jsem nic od ní neobjednávala a dnes mi přišel balík s hodinkami za1170 kč

Jaroslava Kržová

Neobjednané zboží

vaclava trojakova

Vráceni peněz za 3 kusy uplně něčěho jiného než sem si objednala a já si objednala 4 kusy do kterých by si oblíkla moje 12 vnučka jelikož mám velikost 58

Zdenka Klechová

Stížnost