ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

#1035Uvedení v omyl

19 dnů 2 hodiny

30.10.2013, před 10 lety

Hana Tesařová

Koncem roku 2012 jsem v OD MY v Praze byla požádána, zda bych byla ochotna anonymně odpovědět na otázky, týkající se mého zdraví. Odpovědi budou použity pro potřeby společnosti zabývající se zdravotními přístroji. Informace jsem poskytla a paní tazatelka mi nabídla za moji ochotu odměnu - možnost vyzkoušet některý z jejich přístrojů. Dala jsem jí tedy své tel.číslo. Opravdu se mi ozvala s termínem pro výběr odměny, ale termín se mi nehodil. Znovu mne kontaktovala koncem roku 2012, termín nevyhovoval a já jí sdělila, že o odměnu nemám zájem. Přes mé výslovné odmítnutí mne kontaktovala opakovaně a já vždy odmítla. Poslední telefon s nabídkou využití nabízené odměny byl 16.10.2013 a já souhlasila. 17.10.2013 jsem přišla, paní mne uvítala a řekla, že na bolesti kloubů použije lampu, ale že mne prosí o chvilku strpení než začneme. Posadila mne ke stolu mezi jiné lidi, kteří už tam seděli a sama začala představovat výrobky spol. Zepter. Ze slušnosti jsem počkala až přednášku skončí . Pak mne odvedla stranou a zapnula lampu. Po zhasnutí jsem se zvedla k odchodu s tím, že jsem si odměnu vyčerpala a je konec. Paní mi řekla cenu lampy a když jsem odmítla, zavolala kolegyni a začalo přesvědčování, že nejlepší je investice do zdraví a já po více jak hodině podepsala kupní smlouvu.

Z naší komunikace nikdy nebylo zřejmé, že se jedná o výrobky spol. Zepter, ani že půjde ve skutečnosti o prodejní a předváděcí akci. Byla jsem uvedena v omyl - přišla jsem využít nabízenou odměnu za poskytnutý čas a informace.

Dne 23.10.2013 jsem společnosti poslala odstoupení od kupní smlouvy a čekám na odpověď.

Světelná terapie BIOPTRON

Odstoupení od kupní smlouvy bez uplatnění sankcí