Společnost


IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

Počet nahlášených stížností:112
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#10512Na balík čekám přes týden

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

6 měsíců 20 dnů

Detail stížnosti

Publikováno
18.04.2016, před 7 lety

Eva Janečkoivá

Znění stížnosti

Dne 12.4. byl balík předán dopravní společnosti. Za dva dny, volám na depo, kdy bude balík dodán. Dispečerka sděluje, že zadá urgenci. za dva dny opět volám, opět sdělí, že zadá urgenci. dnes je 18.4. volala jsem ráno, aby se balík dostal na auto, v 10 hodin dopoledne ověřuji, zda je balík na autě a NIKOLI, opět mě ujišťují, že zadají urgenci. Opravdu nevím, co mám udělat pro to, abych z nich balík nějak dostala.... jooo prý si můžu balík vyzvednou na depu ve Zdibech. Očekávala bych nějakou vstřícnost a pravdivé jednání, ne jen to, že zadají urgenci a na doručení to nemá žádny vliv.


Požadované řešení

Vrácení ceny dopravného, za takovou službu platit, je nehoráznost


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
18.4.2016 11:56, před 7 lety

V případě, že společnost nedodá zásilku do ujednané doby, ocitá se v prodlení a odesílatel může požadovat doručení zásilky, smluvní pokutu, byla-li sjednána, nebo případnou náhradu škody, která mu vznikla v souvislosti s nedodáním či ztracením zásilky.

Pokud tedy došlo v daném případě k nesplnění povinnosti dodat zásilku, bylo by nutné namítnout skutečnost, že se doručovatel nepokusil zásilku dodat a tím porušil povinnost ze smlouvy, kterou má uzavřenou s odesílatelem, který by mohl poskytnutí služby reklamovat. Vzhledem k tomu, že poštovní, případně zasílatelskou smlouvu uzavírá prodávající (odesílatel balíku), ten je také oprávněn uplatnit reklamaci u svého smluvního partnera, pokud služba nebyla poskytnuta v souladu se smlouvou.

Reklamační oddělení společnosti lze kontaktovat prostřednictvím adresy reklamace@intime.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
7.11.2016 10:41, před 7 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši spotřebitelskou poradnu na telefonní lince 299 149 009.