Rabator s.r.o.

#10648Nemožnost uplatnit voucher a slibování vrácení peněz bez dodržení

28.04.2016, před 8 lety

Michaela Andrášková

Dne 1.2.2016 jsem sem podávala stížnost, že jsem zakoupila voucher na jízdu obrněným transportérem ale nemohla jsem ho u spol. bighummer využít, že berslevu neproplácí jim jejich jízdy a mám se tedy obrátit na berslevu. Ty na mé emaily vůbec nereagovali, až když jsem podala výše uvedenou stížnost sem, tak mi napsali následující:

Dobry den.

V tuto chvili stale probiha audit spolecnosti Rabator, s.r.o.

Jako novy vlastnik jsem dal za ukol predevsim proverit a sparovat vsechny reklamace zakazniku s dluznymi castkami u partneru. Aby nedochazelo k vyplaceni na obou stranach. Vzhledem k tomu, ze se jedna o desitky tisic polozek, tak je to casove velmi narocny proces. Toto jeste nejakou dobu potrva, proto prosime o strpeni. Verime vsak, ze v prubehu unora nejpozdeji brezna by melo dojit k vyjasneni vsech dat a situace. Nasledovat bude navrh na reseni a pripadne kompenzace zakazniku.

Dekujeme za trpelivost a jsme s pozdravem

Konstantin Ciuntu, jednatel spolecnosti Rabator, s.r.o.

Již několikrát jsem jim psala další emaily s dotazy co se tedy bude dít, jelikož je konec dubna a stále se nic neděje. Ale opět bez odezvy, nikdo není schopen mi odpovědět. Ráda bych už tuto situaci vyřešila a měla klid od celé společnosti Rabator a hlavně abych měla své peníze u sebe.

Děkuji.

Jizda obrněným transportérem u spol. Bighummer. Kod : 1498106-9935

Chtěla bych zpět své peníze když už je to více jak rok co jsem si kupon zakoupila.