Helvetia Apotheke d.o.o.

#10685Vymáhaní pohledávky

1 měsíc 5 hodin

02.05.2016, před 8 lety

Zbyněk Jaroš

byl jsem telefonicky kontaktován pracovníkem helvetia cca před 1 rokem který mi uproně nabízel prášky na hubnutí tvrdil mi že se jedná o vzorek scela zdarma na dobu cca 14 dní leky skutečně dorazily avšak ja jsem ihned psal email na tu to firmu že si již nepřeji žadné další leky ani výrobky tím pro mne věc byla uzavřena v pátek 29.května mě kontaktoval pracovník M.B.A. s tím že mam dluh u teto firmy ja jsem ale nic neobdržel ani nic neobědnával navíc jsem se před rokem a to v červenci stěhoval do jineho města a jiného okresu tudíž firma nemohla další výrobky posílat nemohla znát mou novou adresu z hora výše již uvedeno jsem tenkrát posílal email že nechci další jejich produkty pokud nějaké samy od sebe poslaly nemohl jsem si je osobně převzít nechci se mýlit ale tohle je chyba vaší firmy a pokud první produkt který jsem obdržel a doslovně mi bylo řečeno že je zdarma a nebyl tak je chyba ve vašich pracovnících a nutí mě se zamyslet jestli to nejsou praktiky tzv. šmejdů kteří se mermomoci snaží okrádat lidi s pozdravem jaroš

leky na hubnutí

okamžitě stornovat všechny kontakty na mou osobu firmě M.B.A. odeslat dopis a zastavit vymáhání finančních prostředků vůči mé osoby s pozdravem jaroš