Foglik s.r.o.

#1110Nedodání zaplaceného zboží

02.11.2013, před 10 lety

Veronika Látalová

Dobrý den, 14. srpna jsem si objednala u Firmy Foglik s.r.o. - http://www.evelinecosmetics.cz/ - kosmetiku v hodnotě 1075,-kč a zaplatila předem. S firmou spolupracuji už pár let (víc jak 3 roky)jako evelinwomen. Nikdy jsem s nimi neměla problémy s placením předem. Když jsem 14. srpna zaplatila, očekával jsem zboží do týdne(jako obvykle)max. do 14. dnů. Do dnes jsem nic nedostala. Kontaktovala jsem firmu emaily, volala jsem panu Strnadovi - jednatel firmy, napsala jsem doporučený dopis. Na emaily mi nikdo neodpověděl, pan Strnad slíbíl, že se ozve, ale neozval, psala jsem mu SMSku, znovu volala, ale neodpověděl, nezvedl telefon. Doporučený dopis se mi vrátil zpět jako nevyzvednutý. Zkusila jsem t i přes Facebook, ale tam mě paní řekla, že nemá přístup k objednávkám a tím to skončilo. Ráda bych dostala zpět buď peníze nebo objednané zboží.
Vím, že těchto lidí, jako jsem já je nyní více.

Kosmetika Eveline, Bielenda

Ráda bych dostala zpět peníze nebo dostala zboží, pokud není nějaké na skladě, jsem ochotná ho vyměnit za jiné nebo abyste mi ho poslali později, či mi vrátili peníze jen za chybějící zboží a to co máte skladem mi poslali. Jsem přístupná jednání a kompromisu, ale musí nějaké být.