T.S.BOHEMIA a.s.

#11459Peníze za reklamaci

24 dnů 3 hodiny

12.07.2016, před 8 lety

Monika Řeháková

Dobrý den,zakoupila jsem satelitní přijímač ve firmě T.S.BOHEMIA který šel 3 měsíce.Přístroj byl poslán na reklamaci a po několika urgencích zda je opraven nebyla reklamace uznána,po měsíci byl přístroj vrácen zpět.Po telefonickém kontaktu jsem si zavolala pracovníka přes satelitní přijímače který potvrdil že přijímač neni funkční byl přístroj odvezen nyní na náklad firmy do které jsem si zavolala a bylo zjištěno že opravdu FUNKČNÍ NENÍ!Byl zaslán dobropis že do 4 dnů bude proplacena částka za přijímač na účet to bylo 13.6.2016,14.6.bylo odepsáno že dobropis nejde otevřít přestože bylo doplněno pouze číslo účtu a podpis,nebyla žádná reakce.28.6. bylo po znovu zaslání odepsáno že nejde otevřít přestože to dva lidé i já v odeslané poště otevřu!Manžel slečně či paní volal a byl zaslán email že peníze budou zaslány na účet to bylo 1.7.Včera jsem telefonovala a byla ujištěna že odpoledne peníze dojdou je 12.7.a pořád nic!!!
Moje stížnost se týká slečny či pani KUCHAROVIČOVÁ T.S.BOHEMIA" finanční oddělení.

Satelitní přijímač THOMSON TH 13 IRDETO SKYLINK READ

Vrátit peníze