Interiéry Choura s.r.o.

#1151Neuznaná jedna reklamace+ nevyřízená druhá reklamace v zákoné lhůtě

9 měsíců 11 dnů

03.11.2013, před 10 lety

Pavel Rajnoch

Dobrý den u dané společnosti jsem si udělal zakázku na dveře a podlahu za 280 000kč.Reklamovaná podlaha je v ceně 140 000kč.Jednalo se zhruba o 180 m2 vinylové podlahy s prací.První reklamace byla ohledně nekvalitní podlahové krytiny kde výrobce a prodejce garantují 15 let oprpti opotřebení,poškození,stálosti atd.(výhradní dovozce firma Brased)Podlaha však po půl roce vypadá jako po 15 letech služby,poškrabaná a to i od obyčejného odtažení jídelních židlí které jsou navíc podlepené filcem a i tak od židlí pokaždé přibyde nová rýha.Prodejce reklamoval věc u dovozce a ten zamítl během dvou dnů reklamci s tím že nechali testovat vzorek mé podlahy v německu a vš je v pořádku.Problém je že u mě doma nikdo nikdy nebyl se podívat a žádný vzorek jsem nikomu neposkytl,pouze jsem odeslal prodejci fotky poškození.Prostě lžou a vymýšlí si.Druhá reklamce na to samé + hlavně na nestálost podlahy kdy se začaly jednotlivé dílce rozlézat a vznikaly spáry nebyla vůbec vyřízena a ani zamítnuta v zákoné lhůtě.

vinylová podlaha vzor beton název výrobce expona domestic,dovozce firma brased

POsílal jsem předžalobní petit na PP domov s tím že požaduji dle zákona okamžité odstoupení od smlouvy pro marné uplynutí doby pro vyřízení reklamace s tím že požaduji buď výměnu celé podlahy nebo slevu na zakázce 50% což je 70 000kč