ProVčely.cz s.r.o.

#11662Nevrácení peněz do 14 dnů od odstoupení od smlouvy (nákupu na eschopu)

7 dnů 4 hodiny

27.07.2016, před 8 lety

Miroslava Jánská

dne 11.7. jsem se dozvěděla, že mi nebude doručována celá moje objednáva (z dobropisu v bankovním účtu a poté ještě telefonicky, když jsem volala do obchodu a na dopravce), tak jsem zrušila doručovaní (odmítla převzetí) a napsala odstoupení od smlouvy viz. mail, který mohu poslat. V odpovědi na odstoupení mi psali něco o pokutě za marné doručování (kdyby mi v čas zavolali, že posílají nekompletní dodávku, tak bych to zrušila rovnou - o neúplnosti dodávky jsem se dozvěděla ze svého bankovnictví a pomocí své iniciativy). Doposud mi nepřišel zbytek peníze zpět ani část, jen ten první dobropis. A jelikož zástupce obchodu byl na mé poměry hrubý a není to malá část peněz, nerada bych to nechala na poslední chvilku.

potřeby pro včelaře - úly kompletní včetně vík

chci vrátit celou zbývající část peněz dle zákona a ne úpravy co si v obchodě vymysleli mohu poslat i obchodní podmínky (ale v nich jsem nenašla nic jako marné poštovné ba na opak, pokud nedojde zásilka celá, tak jí nemám přebírat - z toho mi plyne, že neúplnu zásilku mohu odmítnout a nenutit dopravce, aby ke mě jezdil)a o tomto obchodu dále neslyšet.
Pokud toto řešení nebude možné, tak bych ráda dostala kontakt na ČOI a právníka, částka není malá, který mi pomůže.
Také bych ráda docílila narovnání obchodních podmínek, pokud nejsou dle zákona, ale to není to hlavní.
A ráda bych dostalo omluvu za chování zástupce obchodu, které mi nepřijde standartní spíše hrubé, ale o to mi teď nejde.