Sconto Nábytek, s.r.o.

#11845Psací stůl LADA

10.08.2016, před 8 lety

Jan Kaňka

před nedávnem jsem přes váš e-shop kupoval nábytek v hodnotě 12 000 Kč včetně psacího stolu LADA. Na sestavování jsme se s manželkou dostali až nyní z důvodu stěhování. Výše zmíněný stůl se nám velmi líbil pro svůj design i rozměry uváděné na webu, avšak jaké bylo naše zjištění, když jsme zjistili, že do šuplíků v něm se (do hloubky) sotva vejde formát A4. V popisku produktu je uváděn "dostatek úložného prostoru", což ovšem není pravda. Vezmeme-li v úvahu, že samotný šuplík měří cca 30 cm a zadní deska stolu je ve své hloubce zapuštěna v necelých 60 cm, v šuplíkovém prostoru vzniká zbytečná, možná 20centimetrová mezera. V porovnání s vaším konkurenčním obchodem Asko, kde jsem si objednal k posteli noční stolky, mne překvapuje, že i ony jsou prostornější než samotné šuplíky psacího stolu ze Sconta. Domnívám se, že u psacího stolu jako je tento se předpokládá odkládání dokumentů ve složkách či deskách, které se bohužel do prostoru téměř nevejdou. Jako zákazník nemohu říci, že bych byl s produktem zcela spokojen, ačkoli je to jediná "vada" na zakoupeném zboží. Přimlouval bych se minimálně o přesnější informovanost tam, kam oči zákazníka e-shopu proniknout nemohou.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem