T-Mobile Czech Republic a.s.

#12265Samusung GALAXY A5 (A500FU) stříbrná IMEI 354735073676077

2 dny 14 hodin

09.09.2016, před 8 lety

Lukáš Veškrna

Dobrý den dnes jsem se dozvěděl že můj mobilní telefon Samsung Galaxy A5 A500F silver který jsem dával reklamovat 28.08.2016 do pobočky v Arkádách byla reklamace neuznána vyjádření že poškození je mechanické je pro mě nepřijatelné protože bych v životě nedával reklamovat věc u které bych si poškození způsobil sám. Mobil jsem měl celou dobu v kapse při nakupovaní jsem se chtěl kouknout na čas a mobil nereagoval jen svítily tři barvy na displeji hned jsem letěl do vaší pobočky tam mě bylo řečeno že jeto Softwarová chyba a že stačí mobil z resetovat bohužel resetování nepomohlo tak byl mobil odeslán do servisu z vyjádřením prasknutého displeje. Není pro mě problém zaplatit opravu to ne ale jde mě o princip a hlavně o to jak posuzuje váš servis mobilní zařízení. Telefon je nepoškozen půlroku starý a ještě bylo na Display nalepené krycí sklo proti rozbití ve vaší prodejně a i tak prý Display praskl. Jako váš věrný zákazník se na vás obracím a věřím že to nějakou cestou vyřešíme oprava by stála 3 128 Kč Soudní posudek kolem 1 000 Kč A věřím že soudní posudek by uznal že telefon nebyl vystaven žádnému mechanickému poškození protože žádnému pádu ani tlaku na display nedošlo tlak jak mě bylo řečeno na prodejně by musel být pořádný aby display praskl. Telefon je vážně jako nový cítím se teď jako lhář a to mě možná víc mrzí že tohle vůbec dovolíte. Jste vždy první na koho se obrátím pokud se jedná o mobil.

Lukáš Veškrna

Samusung GALAXY A5 (A500FU) stříbrná IMEI 354735073676077